Nurkowanie w Chorwacji - Lato 2018
Zapraszamy na długi weekend czerwcowy do Chorwacji.
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Kursy podstawowe

Poznaj Nurkowanie

 

Powiedzenie „czuć się jak ryba w wodzie” nabiera „głębszego” znaczenia. Jeśli męczy Cię grawitacja i masz ochotę spróbować czegoś nowego to prezent poznaj nurkowanie jest właśnie dla Ciebie. Odkryj zupełnie nowy świat nieznanych dotąd wrażeń.
Wskazówki dla uczestników:

Poznaj nurkowanie obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, wystarczy podstawowa umiejętność pływania.
Czas trwania:

Zajęcia wprowadzające poznaj nurkowanie trwają 1,5 godziny, z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.
Obowiązujący strój:

Na realizację prezentu poznaj nurkowanie zalecamy strój kąpielowy 
Pogoda:

Nie ma wpływu. Nauka nurkowania odbywa się na basenie.
Dodatkowe informacje:

To idealna oferta dla osób, które przed podjęciem decyzji o szkoleniu chcą się przekonać, jak niezwykłe jest nurkowanie. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.

 

UWAGA!


Wszystkich zainteresowanych  zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48713446899, tel kom+48 880 000 899

Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving należy do programów, których zadaniem jest wprowadzenie i przedstawienie nurkowania dla zainteresowanych. Szkolenie skierowane jest dla dzieci (od 10 lat) oraz dorosłych. Odbywa się w idealnych warunkach, które zagwarantują bezpieczeństwo i dobrą zabawę!

Zakres kursu Discover Scuba Diving

Po omówieniu zagadnień teoretycznych na powierzchni, kursanci wykonują jedno płytkie nurkowanie w warunkach basenopodobnych lub w wodach otwartych pod bezpośrednim nadzorem profesjonalisty nurkowego.

Program ma na celu przedstawić nurkowanie w kontrolowany, a równocześnie przyjemny sposób ludziom, którzy nigdy nie próbowali nurkować. Discover Scuba Diving daje nienurkującym osobom okazję do nurkowania w bezpiecznych warunkach, zaszczepienie poczucia komfortu, „obycia się z wodą”, bezpieczeństwa oraz przynależności do środowiska płetwonurków, pomaga też przezwyciężyć błędne wyobrażenia o nurkowaniu.    
 

 W cenie zawarte jest:

- ok. 30-40 minut teorii o nurkowaniu (krótki wykład wprowadzający w najważniejsze zagadnienia nurkowe)

- 45-60 minut praktycznego nurkowania w pełnym sprzęcie pod czujnym okiem instruktora

- wypożyczenie pełnego, kompletnego sprzętu nurkowego 

Cennik kursu Poznaj Nurkowanie

Ważne!

Po odbyciu kursu Discover Scuba Diving nie otrzymuje się certyfikatu ani uprawnień - program ma na celu przedstawienie i pokazanie zainteresowanym, jak wygląda nurkowanie.

W celu zdobycia uprawnień, zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania OWD.

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.