Jacket Aqua Lung Lotus

Projektowanie z najwyższą starannością, które bierze pod uwagę wszystkie niezbędne dane i parametry to projektowanie sprzętu nurkowego od Aqua Lung. Jacket dla kobiet Lotus jest tego najlepszym przykładem. Nowy jacket Aqua Lung zawiera wszelkie niezbędne parametry, które uwzględniają dopasowanie i troskę o każdy detal w produktach Aqua Lung.

LOTUS BLK-CHAR aqua lung lotus jacket dla kobiet for woman

Jacket został zaprojektowany specjalnie pod damską sylwetkę. Zachowuje wszystkie szczegóły, które powinny zostać uwzględnione podczas doboru jacketu specjalnie dla kobiet. Jacket Lotus został wyposażony w specjalny system uprzęży jest to system  Wrapture ™ – który wykorzystuje opatentowane klamry obrotowe na ramionach i specjalne ultra-cienkie płytki tylne zapobiegające podsuwaniu się kamizelki “do góry” na powierzchni. System pracuje wraz z sylwetką – utrzymuje jacket blisko ciała, a specjalne obciążenie pozwala na naturalny ruch spowodowany przeniesieniem ciężaru na biodra.  Opatentowany SureLock IITM pozwala łatwo włożyć obciążenie do kieszeni balastowych. Usłyszysz dźwięk “kliknięcia”, wskazujący, że worek jest zabezpieczony w kamizelce. 

Niskoprofilowane zawory płaskie zmniejszają opór, kiedy nurek porusza się w wodzie. Regulowany i odpinany pasek, znajdujący się na dobrej wysokości, zachowuje  komfort w okolicach klatki piersiowej. Jacket Lotus wyposażony jest w specjalną kieszeń na octopus, która utrzymuje zapasowy stopień zawsze w tym samym i łatwo dostępnym miejscu. Ponadto na każdej stronie nurkowej kamizelki od Aqua Lung znajdują się duże pojemne kieszenie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *