Automat oddechowy Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

 

Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

Automat oddechowy AquaLung Legend LUX Supreme ma wiele funkcji, które uprzyjemnią nurkowania profesjonalne i amatorskie. Pierwszy stopień posiada automatyczne uszczelnienie Auto-Closure Device (ACD). Ten suchy system Legend LUX’a zatrzymuje w komorze głównej gromadzącą się wodę i tym samym zapobiega przed ewentualnymi zanieczyszczeniami. Zapewnia wysoką wytrzymałość na dużych głębokościach. Automat AquaLung zapewnia wiele dogodnych możliwości w celu zapewnienia nurkowi wygody w dostępie do butli. Są za to odpowiedzialne 2 porty HP i 4 porty MP.

Pozwalający na swobodniejsze oddychanie pierwszy stopień daje wrażenie odczucia zwilżonego powietrza, ułatwia znacznie oddychanie i tym samym zwiększa swoją wydajność. Dodatkową informacją jest fakt, że Aqualung z serii Lux jest kompatybilny z Nitroxem do 40% tlenu.

Za pomocą drugiego stopnia Lux możemy kontrolować kierunek powietrza, jak również zmniejszyć wysiłek oddychania. Jego przemyślany ustnik daje komfort i nie męczy szczęki, więc bez obaw możemy używać go również na dłuższe nurkowania. Aqualung Legend jest też wyposażony w wymiennik ciepła, który otacza mechanizm zaworowy. Będziemy mogli zapomnieć więc o zimnie spowodowanym przez ekspansję gazu podczas dłuższych nurkowań.

aquamatic Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

Dane techniczne:

  • pierwszy stopień DIN Aqualung Legend LX Supreme
  • drugi stopień Legend LX Supreme
  • octopus Aqualung Legend
  • manometr TERMO 300 bar z wężem 80cm
  • ultralekkie i wytrzymałe, nowoczesne węże FLEX LP 70cm i 90cm

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *