Baza Nurkowa Metajna - Wyspa Pag - Chorwacja

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik  apartamenty nurkowanie chorwacja wakacje

Baza Nurkowa w Chorwacji - Nurkowanie, Noclegi, Wakacje

Baza nurkowa czynna jest od 28 kwietnia do 5 maja oraz od  26 maja do 29 września 2018. Inne terminy możliwe dla grup zorganizowanych.

Polska Baza Nurkowa w Metajnie będzie czynna w 2018 przez prawie pół roku. W tym czasie można korzystać ze wszystkich wygód, jakie oferujemy. Baza Nurkowa w Metajnie wyposażona jest w sprzęt do nurkowania, który można wypożyczyć i korzystać z niego podczas nurkowania, sprężarkę do nabijania butli powietrzem i nitroxem oraz szybką łódź motorową. Baza obsługiwana jest przez polskich instruktorów i divemasterów, którzy służyć Ci będą wszelką pomocą, doradzą przy doborze sprzętu, opowiedzą o najlepszych miejscach nurkowych i przygotują do zejścia pod wodę.

Metajna to bardzo spokojny region. Charakteryzuje go wyjątkowo czysta woda, która pozwala dojrzeć podwodne życie nawet z brzegu. Słońce i piękna pogoda sprzyjają spacerom i długim wycieczkom, dzięki którym można poznać okolice i ich uroki również na lądzie.

Pobyt w bazie nurkowej w Metajnie to również idealna okazja, by pokusić się o zrobienie kursu PADI OWD. Kurs OWD w ciepłych wodach Chorwacji to niesamowita przyjemność i niezwykła przygoda. Kurs trwa 5 dni i jest kompletnym przygotowaniem nurka do nurkowania do głębokości 18 metrów. Patrz nurkowanie OWD >> http://www.aquamatic.pl/kursy-podstawowe/kurs-owd/5-kurs-owd

Nurkową przygodę mogą rozpocząć zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież oraz dzieci (Junior OWD od 10 lat, Bubble maker od 8 lat). 

Kursy rozpoczynają się co tydzień. Zaczynamy od majówki  i później 26 maja 2018! 

Baza nurkowa dysponuje siedmioma apartamentami o wysokim standardzie. Wyposażone są w aneksy kuchenne i łazienki. Podczas wypoczynku niczego Ci nie zabraknie. W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze, a od okolicznych kupców nabyć można świeże ryby i owoce morza, jak i wyroby regionalne.  

Baza Nurkowa w Metajnie to również noclegi w Chorwacji. Jeśli szukasz miłego i pewnego miejsca na wakacje w Chorwacji - Metajna 143 to idealny adres. Mamy pokoje i studia o wysokim standardzie, które z pewnością Ci się spodobają. Pokoje i studia z klimatyzacją i łazienkami, a niektóre z nich mają indywidualne aneksy kuchenne.

APARTAMENTY >> http://www.aquamatic.pl/noclegi-metajna

 przycisk rezerwacja

>> POBIERZ KATALOG PDF<< 

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie 

Zanurkuj z nami w Chorwacji!
Baza Nurkowa w Chorwacji: +385 976 444 116 ||  instruktor nurkowania Sławek Wróż Baza Nurkowa: +48 602579030 || mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.