O Bazie Nurkowej Metajna

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik  apartamenty nurkowanie chorwacja wakacje

 

chorwacja 2017 na fb

Baza nurkowa czynna jest od 28 kwietnia do 5 (majowy wekend)  maja
oraz od  26 maja do 29 września 2018. [Inne terminy możliwe dla grup zorganizowanych] 

Polska Baza Nurkowa w Metajnie będzie czynna w 2018 przez prawie pół roku! W tym czasie można korzystać ze wszystkich wygód, jakie oferujemy! Baza Nurkowa w Metajnie wyposażona jest w sprzęt do nurkowania, który można wypożyczyć i korzystać z niego podczas nurkowania, sprężarkę do nabijania butli powietrzem i nitroxem oraz szybką łódź motorową. Baza obsługiwana jest przez polskich instruktorów i divemasterów, którzy służyć Ci będą wszelką pomocą, doradzą przy doborze sprzętu, opowiedzą o najlepszych miejscach nurkowych i przygotują do zejścia pod wodę.

Metajna to bardzo spokojny region. Charakteryzuje go wyjątkowo czysta woda pozwala dojrzeć podwodne życie nawet z brzegu. Słońce i piękna pogoda sprzyjają spacerom i długim wycieczkom, dzięki którym można poznać okolice i ich uroki również na lądzie.

Pobyt w Bazie nurkowej w Metajnie to również idealna okazja, by pokusić się o zrobienie kursu PADI OWD! Kurs OWD w ciepłych wodach Chorwacji to niesamowita przyjemność i niezwykła przygoda. Kurs trwa 5 dni i jest kompletnym przygotowaniem nurka do nurkowania do głębokości 18 metrów. Patrz nurkowanie OWD ->http://www.aquamatic.pl/kursy-podstawowe/kurs-owd/5-kurs-owd 

Nurkową przygodę mogą rozpocząć zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież i dzieci (Junior OWD od 10 lat, Bubblemaker od 8 lat). 

Kursy rozpoczynają się co tydzień. Zaczynamy od majówki  i później 26 maja 2018! 

Baza nurkowa dysponuje siedmioma apartamentami o wysokim standardzie. Wyposażone są w aneksy kuchenne i łazienki. Podczas wypoczynku niczego Ci nie zabraknie! W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze, a od okolicznych kupców nabyć można świeże ryby i owoce morza, jak i wyroby regionalne.  

Baza Nurkowa w Metajnie, to również noclegi w Chorwacji. Jeśli szukasz miłego i pewnego miejsca na wakacje w Chorwacji - Metajna 143 to idealny adres. Mamy pokoje i studia o wysokim standardzie, które z pewnością Ci się spodobają! Pokoje i Studia z klimatyzacją i z łazienkami, a niektóre z nich mają indywidualne aneksy kuchenne. 

 

APARTAMENTY -> http://www.aquamatic.pl/noclegi-metajna

 

 przycisk rezerwacja

>> POBIERZ KATALOG PDF<<

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie 

Zanurkuj z nami w Chorwacji !
Baza Nurkowa w Chorwacji: +385 976 444 116 ||  instruktor nurkowania Sławek Wróż Baza Nurkowa: +48 602579030 || mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.