Święta z Aquamatic.pl! Sprawdź co Centrum Nurkowe Aquamatic.pl przygotowało specjalnie dla Ciebie!

Święta z Aquamatic.pl są w tym roku radosne i pełne niespodzianek! Specjalnie dla was przygotowaliśmy moc upominków, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie stacjonarnym i Centrum Nurkowym przy ul. Śroidkowej 5b weWrocławiu!

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik 2

 

kurs snurkelingu sklep nurkowy święta voucher

 

Vouchery specjalnie na Święta! Do nabycia w Sklepie Nurkowym Vucher na wybrany, dowolny kurs nurkowy, bądź na Intro Nurkwe - Poznaj Nurkowanie! Sprawdź i przekonaj się ile niespodzianek i radości możesz sprawić swoim bliskim. Voucher na kurs nurkowy to exkluzywny prezent dla prawdziwego nurkowego pasjonaty! Kursy nurkowe do wyboru, jakie możesz znaleźć w naszej ofercie możesz znaleźć TU > http://aquamatic.pl/kurs-nurkowania. Kursy nurkowe to naprawdę szeroki wybór. Od podstawowych kursów nurkowych OWD, aż po zaawansowane nurkowanie techniczne. Każdy może naleźć cos dla siebie! Dla osób, które maja już swoje pierwsze kwalifikacje potwierdzone certyfikatem nurkowym mogą pokusić się o specjalizacje nurkowe! Szkolimy w systemie PADI, Centrum Nurkowe Aquamatic.pl uzyskało również tytuł szkolenia TEC/REC, oznacza to, że profesjonalnie szkolimy nurków o każdym poziomie zaawansowania! Szkolimy dzieci, młodzież i osoby dorosłe! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i do stacjonarnego sklepu nurkowego na ul. Środkowej 5b we Wrocławiu!

 

nurkowanie bony upominkowe urkowanie aquamatic

 

Bony upominkowe na sprzęt nurkowy dostepny w Sklepie Nurkowym Aquamatic.pl. Wszystkie produkty dostępne w sklepie znajdziesz TU > http://www.sklep-nurkowy.pl/.  Bony upominkowe od najmniejszej do najwyższej kwoty są w stanie pokryć koszt nawet najdroższego sprzętu nurkowego w Aquamatic.pl, dzięki temu obdarowany i obdarowana będa mieli możliwość swobodego doboru potrzebnego sprzętu na swój wymiar. Bony są możliwe do wymiany w sklepie stacjonarnym na każdy wybrany produkt ze sklepu.

 

Nurkowanie z Centrum Nurkowym Aquamatic.pl to przygoda nie tyko na Święta! Przez cały rok organizujemy wyjazdy nurkowe w Polsce i za granicą, z Aquamatic.pl doszkolisz się na zajęciach basenowych, będziesz miał okazję nurkować w gronie prawdziwych profesjonalistów!