Urlop 2016. Wakacje w Chorwacji! Nurkowanie, apartamenty - wypoczynek na wyspie Pag!

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik 2

 Początek Grudnia, jeszcze kilka tygodni przed nami do końca tego roku czekają nas Święta i Sylwester! Wszyscy nie mogą doczekać się tego magicznego okresu w roku. Gdy mamy wolny czas zaczynamy snuć plany na przyszły rok. Co będziemy chcieli robić, gdzie nurkować, gdzie wyjechać. Plany na wakacje 2016 należy rozpocząć od nurkowania w Chorwacji! 

Już od dwóch tygodni dostępne są aktualne cenniki apartamentów w Chorwacji na wyspie Pag, gdzie możesz obejrzeć proponowane pokoje i apartamenty, jak również porównać ceny w sezonie i poza nim! Jeśli planujesz już wakacje 2016 - koniecznie sprawdź ofertę naszej bazy nurkowej na Pagu! Piękna Metajna już czeka!

Na wakacje 2016 najpewniej i najbezpieczniej wybrać się do Chorwacji Piękny region Splitu kusi swoimi szerokimi krajobrazami, a klimat śródziemnomorski udziela się zwłaszcza w sezonie od połowy Czerwca! Chorwacja to idealna propozycja na wypoczynek. Jeśli skusisz się na apartament w naszej Bazie Nurkowej w Chorwacji - napisz do nas już teraz! Apartamenty w Chorwacji to przestronne pokoje z tarasami i pięknymi widokami na zatokę w Metajnie, wyspa Pag z pewnością oczaruje Ciebie i całą Twoją rodzinę! 

Jeśli szukasz miejsca na wymarzone wakacje - Metajna czeka na Ciebie! Prócz spokojnych wakacji w domu wypoczynkowym proponujemy wczasy z przygodą! Z nami możesz zanurkować pierwszy raz w życiu w pełnym sprzęcie nurkowym, zrobisz podstawowy kurs nurkowy OWD PADI, czy wybierzesz się na rejs łodzią motorową! Więcej na temat oferty Bazy Nurkowej przeczytasz TU :  http://www.divingpag.com/pl/nurkowanie/6-blok3

Jeśli nie chcesz nurkować przygotowaliśmy dla dzieci jak i dorosłych moc innych, wodnych atrakcji! Podczas urlopu możesz spróbować nart wodnych, czy szalonej przejażdżki na wodnym bananie z grupą swoich przyjaciół! 

 

 Polska Baza Nurkowa w Chorwacji. Pełna oferta.
>> POBIERZ PDF<<

 

 

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik 2