Plany na rok 2016. Nurkowanie z Aquamatic.pl i w bazie Nurkowej w Chorwacji!

Święta już za pasem, za chwilę najpiękniejszy okres w roku, a za raz potem szampańska zabawa w sylwestrową noc. Zanim jednak zaczniemy się bawić pora posnuć plany na 2016 rok. 

2016 będzie rokiem wypoczynku, dobrej zabawy i wyjątkowych przeżyć - pod wodą oczywiście! W 2016 roku pełną parą wystartuje Baza Nurkowa w Chorwacji na wyspie PAg ( w Metajnie), gdzie już od majowego weekendu będziemy szkolić nowych nurków i oprowadzać tych certyfikowanych po najpiękniejszych i najciekawszych miejscach pod wodą. Z pomocą aż dwóch łodzi zapraszmy na rejsy nurkowe, jak i rekreacyjne. Będziemy aktywnie spędzać czasi korzystać ze słońca w Chorwacji!

W Metajnie wynajmujemy pokoje i studia wypoczynkowe. Pomieszczenia wyposażone są w aneksy kuchenne i łazienki, idealnie nadają się na tygodniowe wakacje z całą rodziną! Wyspa Pag, to miejsce spokojne, pełne śródziemnomorskiego uroku i słońca, to właśnie tutaj możecie spędzić najlepsze chwile podczas letniego sezonu nurkowego. 

Ponad to letnich atrakcji w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl nie zabraknie... będzie się działo! Regularne - weekendowe wyjazdy - gdy temperatura wody w Polsce trochę wzrośnie , kursy nurkowe od OWD, po kursy specjalistyczne i instruktorskie, jak i wyjazdy zagraniczne! W tym roku planujemy wybrać się na Maltę, czy do Austrii. Planujemy prawdopodobnie aż dwa wyjazdy do Austrii - jeden letni nad jezioro Gurner See i jesienny - techniczny wyjazd nad Jezioro Attersee. Nurkowania nigdy u nas nie zabraknie!

Wśród planów na 2016 rok ważnym punktem jest na pewno Majówka w Chorwacji. Jest to idealny czas na to, aby wykonać interesujące specjalizacje nurkowe takie jak nurkowanie głębokie, nitroxowe, czy nocne. Majówka w Chorwacji, to 7 dni na dobry początek sezonu i 7 dni wypoczynku, rejsów i nurkowania!

Jeśli myślisz o nurkowaniu w 2016 roku - pomyśl o Aquamatic.pl, naszej bazie i Centrum Nurkowym we Wrocławiu!

chorwacja lodz pioner multi pag 8 20150506 1867639391

 

chorwacja nurkowanie majowka urlop 3 20150701 1516252470

chorwacja nurkowanie majowka urlop 2 20150701 1623532935