Nurkowanie z Aquamatic. Nauka i kursy nurkowania z profesjonalistami.

Nadal jesteś na etapie postanowień noworocznych? A może po prostu zawsze marzyłeś o nurkowaniu i certyfikacie nurkowym? Tak czy owak nurkowanie to sport wspaniały dla indywidualistów i prawdziwych odkrywców. W Centrum Nurkowym Aquamatic nasi instruktorzy posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie nurkowe. W czasie swojej podwodnej kariery przepłynęli setki kilometrów nabywając w związku z tym ogrom doświadczeń, którymi dizelą się z wami na zajęciach teoretycznych i praktycznych.

Kursy nurkowe, które możesz zrobic w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl to wypadkowa wszystkich doświadczeń i chwil pod wodą, które przeżyliśmy. Kursy nurkowe od podstawowych, aż po te techniczne, najbardziej zaawansowane prowadzone są z najwyższą starannością i żetelności. Zależy nam bowiem, aby każdy z naszych podopioecznych dowiedział się dokładnie czym jest nurkowanie i z jaka odpowiedzialnością się ono wiąże. Chcemy również, aby każdy z naszych podopiecznych opanował wszystkie niezbędne techniki, które będą mu niezbędne podczas zejścia pod wodę.

Zanim zaczniesz swój pierwszy kurs nurkowania, zobacz jak to jest przebywać pod powierzchnią wody mogąc w pełni oddychać. Aby upewnić się, czy nurkowanie jest dla Ciebie, stworzyliśmy zajęcia Poznaj nurkowanie. Jest to jednorazowe szkolenie, które zaczyna się wykładem, który ma formę profesjonalnego filmu instruktażowego. Kolejnym etapem są zajęcia basenowe, które prowadzone są przez godzinę z naszymi instruktorami. Poznaj nurkowanie, to idealny pomysł na prezent dla jednej osoby jak i całej ekipy osób, które chciałbyby przeżyć to na własnej skórze. 

Polecamy zajęcia - Moje pierwsze Nurkowanie - zanurkuj z Aquamatic.pl i dowiedz się jak to jest przebywać pod wodą dłużej!