Podstawowe kursy nurkowania OWD PADI zaczynamy dwa razy w miesiącu!

Mamy przepiękną zimę, nie oznacza to jednak, że mamy rezygnować z nurkowania! Naszą propozycją na minusowe tempertury jest oczywiście specjalizacja nurkowa - kurs nurkowanie pod lodowe! Jest to jedna z trudniejszych specjalizacji, jakie można z nami zrobić! W poszukiwaniu wyzwań i prawdziwej, mrożącej krew w żyłach przygody - dosłownie - pomyśl o tym jak najlepiej wykorzystać zomowy czas. 

Kurs nurkowania podlodowego prowadzimy kilku etapowo, a najważniejszym z jego elementów jest przede wszystkim porządne i gruntowne przygotowanie teoretyczne. Jak zwykle zaczynamy wykładem i podręcznikiem. Potem szukamy zbiornika, który w optymalny sposób sprosta naszym wymaganiom co do kilku czynników: głębokości, trudności akwenu jak i powierzchnią pokrytą lodem! Aby dobrać odpowiednie miejsce na pierwsze nurkowanie pod lodem - zaufaj naszym doświadczonym instruktorom i divemasterom! 

Ponad to w naszym Centrum Nurkowym w dwie środy w miesiącu zaczynamy kurs podstawowy OWD PADI. Kursy nurkowania prowadzimy w najbliższych terminach >> 27.01.2016, 10.02.2016, 24.02.2016, 09.03.2016. 

Jeśli chcesz zapisać się na kurs nurkowy zapraszamy do Centrum Nurkowego Tec/Rec - Aquamatic.pl. Ul. Środkowa 5b, we Wrocławiu! Jesteśmy czynni w tygodniu od godziny 10 - 18, a w sobotę od 09 - 15.

Na miejscu wypełnisz formularz zgłoszeniowy, poznasz szczegóły i plan kursu, dowiesz się jak się przygotować. 

Aby byc dobrze przygotowanym przed rozpoczęciem kursu musisz zaopatrzeć się w nurkowe ABC, czyli w maskę, fajkę i płetwy (najlepiej paskowe z osobnymi butami).

ZOBACZ NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW >> TUTAJ

ZOBACZ OPIS ZAJĘĆ NA BASENIE >> TUTAJ