Podstawowe kursy nurkowania OWD PADI zaczynamy dwa razy w miesiącu!

Mamy przepiękną zimę, ale nie oznacza to jednak, że mamy rezygnować z nurkowania. Naszą propozycją na minusowe temperatury jest oczywiście specjalizacja nurkowa - kurs nurkowanie podlodowe! Jest to jedna z trudniejszych specjalizacji, jakie można z nami zrobić. W poszukiwaniu wyzwań i prawdziwej, mrożącej krew w żyłach przygody - dosłownie - pomyśl o tym, jak najlepiej wykorzystać zimowy czas. 

Kurs nurkowania podlodowego prowadzimy kilkuetapowo, a najważniejszym z jego elementów jest przede wszystkim porządne i gruntowne przygotowanie teoretyczne. Jak zwykle zaczynamy wykładem i podręcznikiem. Potem szukamy zbiornika, który w optymalny sposób sprosta naszym wymaganiom co do kilku czynników: głębokości, trudności akwenu, jak i powierzchni pokrytej lodem. Aby dobrać odpowiednie miejsce na pierwsze nurkowanie pod lodem, zaufaj naszym doświadczonym instruktorom i divemasterom.

Ponadto w naszym Centrum Nurkowym w dwie środy w miesiącu zaczynamy kurs podstawowy OWD PADI. Kursy nurkowania prowadzimy w najbliższych terminach >> 27.01.2016, 10.02.2016, 24.02.2016, 09.03.2016. 

Jeśli chcesz zapisać się na kurs nurkowy, zapraszamy do Centrum Nurkowego Tec/Rec - Aquamatic.pl. ul. Środkowa 5b, we Wrocławiu. Jesteśmy czynni w tygodniu od godziny 10 - 18, a w sobotę od 09 - 15.

Na miejscu wypełnisz formularz zgłoszeniowy, poznasz szczegóły i plan kursu oraz dowiesz się, jak się przygotować. 

Aby być dobrze przygotowanym przed rozpoczęciem kursu musisz zaopatrzyć się w nurkowe ABC, czyli w maskę, fajkę i płetwy (najlepiej paskowe z osobnymi butami).

SPRAWDŹ TERMINY NAJBLIŻSZYCH KURSÓW >> TUTAJ

SPRAWDŹ OPIS ZAJĘĆ NA BASENIE >> TUTAJ