Kamera GoPro HERO3: Black EDITION

Kamera GoPro HERO3: Black EDITION

 

Uprawiając aktywnie sporty wodne, dobrze jest pamiętać o znalezieniu odpowiedniego sposobu rejestracji swoich dzaiłań. Na rynku znajdujemy spory zakres sprzętów wodootpornych takich jak aparaty cyfrowe, czy analogowe, aczkowliek wiadomo, że najciekawsze materiały uzyskiwane podczas nurkowania są zapisem z kamer. Dają możliwość uwiecznienia plynnego obrazu, ktory jest w stanie być dla nas najbardziej wartościowym materiałem z nurkowania, ponieważ najdosadniej oddaje klimat miejsca i umożliwia przeżycie na nowo, tych nawet najbardziej ekstremalnych wydarzeń.Decydując się na taki sposób uwieczniania swoich nurkowań musimy również pamiętać o jakości  obrazu i możliwościach sprzętu, aby uzyskiwać jak jajbardziej satysfakcjonujące ujęcia.

W pełni sprawdzoną propozycją w takich działaniach, wykorzystywaną podczas uprawiania rozmaitych sportów ekstremalnych, jest kamerka Go Pro. Producent wprowadził niedawno nową edycję swojego znanego produktu, najbardziej zaawansowaną kamerę GoPro, jaka kiedykolwiek powstała- HERO3 Black Edition z wbudowanym Wi-Fi. GoPro 3 jest o 30% mniejsza, o 25% lżejsza i 2x wydajniejsza od poprzednich modeli. Jest również bardzo poręczna, łatwa do zamocowania. Co ważne, dla nurków jest oczywiście z wodoszczelną obudową do 60m. Jej technologia pozwala rejestrować bardzo szerokie ujęcia w rozdzielczościach 1440p48 fps, 1080p60 fps i 720p120 fps oraz 30 zdjęć na sekundę w 12MP. Wydany produkt jest koczywiście kompatybilny ze wszystkimi wypuszczonymi do tej pory mocowaniami do Go Pro. Ponad to edycja Black zawiera: pilot Wi-F, jedną szybkozłączkę, jednązybkozłączkę J-Hook, mocowania samoprzylepne: 1 zakrzywione i 1 proste, 3-way Pivot Arm, śrubki + złączki i oczywiście akumulator Li-ion.

Producent zachwala nowe wydanie kamerki, ze względu na jej innowacje i poszerzone możliwości techniczne. Hero 3 jest nowym trybem video Protune™, który odblokowuje pełen potencjał kamery, dając jej niezwykłą jakość obrazu oraz nagrania kinowej jakości przydatne przy profesjonalnych produkcjach. Filmowcy mają więc większą elastyczność i efektywność podczas pracy niż kiedykolwiek wcześniej.  Black Editin to potężna kontrola korekcji kolorów i edytowalne presety dla profesjonalistów jak i osób pasjonuujących się kręceniem w ekstremalnych warónkach na użytek własny.

 

 

 

 

 

pkg black edition adventure 45 0

Dane techniczne:

• Profesjonalnej jakości filmy HD + 12MP zdjęcia.
• Wbudowane Wi-Fi pozwala na zdalną kontrolę za pomocą dołączonego Pilota Wi-Fi oraz na podgląd obrazu z kamery i zdalne sterowanie przez smartfona lub tablet z bezpłatną aplikacją GoPro.
• Wytrzymała obudowa jest wodoszczelna do 60m i pozwala rejestrować ostry obraz nad i pod wodą.
• Kompatybilna ze wszystkimi mocowaniami GoPro.
• Kompatybilna z LCD Touch BacPac™ i drugiej generacji Battery BacPac™.
• Kompatybilna ze wszystkimi BacPac’ami™ starszej generacji.
• Nowe zaawansowane ustawienia kamery to:
Looping Video, Continuous Photo, Simultaneous Photo + Video, Protune, manualny Balans Bieli.