automat oddechowy Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

 

Automat oddechowy Aqua Lung Legend LUX ma wiele funkcji, które uprzyjemnią  nurkowania profesjonalne i amatorskie.  Pierwszy stopień posiada automatyczne uszczelnienie Auto-Closure Device (ACD).  Ten suchy system Legend LUX'a zatrzymuje w komorze głównej gromadzącą się wodę i tym samym zapobiega przed  ewentualnymi  zanieczyszczeniami. Zapewnia wysoką wytrzymałość  na dużych głębokościach. Automat Aqua Lung zapewnia wiele dogodnych możliwości  w celu zapewnienia nurkowi  wygody w dostępie do butli, są za to odpowiedzialne 2 porty HP i 4 porty MP.

Pozwalający  na swobodniejsze oddychanie pierwszy stopień daje wrażenie odczucia zwilżonego powietrza, ułatwia znacznie oddychanie i tym samym zwiększa swoją wydajność. Dodatkową informacją jest fakt, że aqualung z serii Lux jest kompatybilny z Nitroxem do 40% tlenu.

Za pomocą drugiego stopnia Lux możemy kontrolować kierunek powietrza, jak również zmniejsza wysiłek oddychania . Jego przemyślany ustnik daje komfort i nie męczy szczęki, więc bez namysłu, możemy używać go również na dłuższe nurkowania. Aqualung Legend jest  też wyposażony w wymiennik ciepła, który otacza mechanizm zaworowy,  będziemy mogli zapomnieć więc o zimnie spowodowanym przez ekspansję gazu podczas dłuższych nurkowań.

aquamatic Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

 

Dane techniczne:

 

  • pierwszy stopień DIN Aqualung Legend LX Supreme;
  • drugi stopień Legend LX Supreme;
  • octopus Aqualung Legend;
  • manometr TERMO 300 bar z wężem 80cm.
  • ultralekkie i wytrzymałe, nowoczesne węże FLEX LP 70cm i 90cm.