Tusa talis iq-1201

Wraz z nowym rokiem na rynku pojawiły się nowości sprzętowe na 2014 rok. Tegoroczną listę postanowiliśmy otworzyć propozycjami sprzętu Tusa, których propozycje będą dostępne na zamówienie już za niedługo w naszym Sklepie Nurkowym.

Poręczny i opływowy dwugazowy komputer nurkowy Tusa Talis IQ-1201, to nowość, na którą warto zwrócić uwagę. Wyglądem przypomina nieco swoichstarszych poprzedników w tym: Tusa IQ-950 Zen Air. IQ-1201 posiada więcej trybów. Komputer Tusa umożliwi Ci komfort nurkowania na powietrzu,
czy nitroxie, ponad to posiada jeszcze tryby: gauge, free dive i zegarek. Funkcja "Step Back", umożliwia wyświetlanie dwuch czasów podczas użytkowania sprzętu Talis.Jak i wpoprzednim wypadku komputer IQ-1201 to dwa przełączane mixy gazów: Mix 1 (Air, 21- 50%) i Mix 2 (Air, 21- 100%).
Obecny model występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarna niebieska i różowa. Dodatkowo można swobodnie wymieniać pasek komputera Tusa, który dostępny jest w kolorze czarnym i białym.Warto wspomnieć, że użytkownik będzie miał swobodę wymiany baterii, bez problemu można zrobić to teraz samodzielnie.

tusa talis iq-1201 komputer aquamatic


Dane techniczne:
- Zaawansowany dwugazowy komputer,
-tryby: air, nitrox, gauge, free dive, zegarek,
-2 przełączane mixy gazów: Mix 1 (Air, 21- 50%), Mix 2 (Air, 21- 100%),
- funkcja "Step Back"/ wyślwietlanie dwóch czasów,
- dostępne wersje kolor: czrna, niebieska, różowa;