Tusa talis iq-1201

Wraz z nowym rokiem na rynku pojawiły się nowości sprzętowe na 2014 rok. Tegoroczną listę postanowiliśmy otworzyć propozycjami sprzętu Tusa, których propozycje będą dostępne na zamówienie już niedługo w naszym Sklepie Nurkowym.

Poręczny i opływowy dwugazowy komputer nurkowy Tusa Talis IQ-1201 to nowość, na którą warto zwrócić uwagę. Wyglądem przypomina nieco swoich starszych poprzedników w tym: Tusa IQ-950 Zen Air. IQ-1201 posiada więcej trybów. Komputer Tusa umożliwi Ci komfort nurkowania na powietrzu, czy nitroxie, ponadto posiada jeszcze tryby: gauge, free dive i zegarek. Funkcja "Step Back", umożliwia wyświetlanie dwóch czasów podczas użytkowania sprzętu Talis. Jak i w poprzednim wypadku komputer IQ-1201 to dwa przełączane mixy gazów: Mix 1 (Air, 21- 50%) i Mix 2 (Air, 21- 100%).
Obecny model występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarna, niebieska i różowa. Dodatkowo można swobodnie wymieniać pasek komputera Tusa, który dostępny jest w kolorze czarnym i białym.Warto wspomnieć, że użytkownik będzie miał swobodę wymiany baterii, bez problemu można zrobić to teraz samodzielnie.

tusa talis iq-1201 komputer aquamatic


Dane techniczne:
- Zaawansowany dwugazowy komputer,
- tryby: air, nitrox, gauge, free dive, zegarek,
- 2 przełączane mixy gazów: Mix 1 (Air, 21- 50%), Mix 2 (Air, 21-100%),
- funkcja "Step Back"/ wyświetlanie dwóch czasów,
- dostępne wersje kolor: czarna, niebieska, różowa