Rękawice Seac model Dry Seal 500

Grubość rękawic na 5 mm to idealna, optymalna grubość zapewniająca nurkowi komfort w każdej temperaturze wody. Właśnie z takiej pianki zrobione są  rękawice Seac Scuba, które są wykonane z bardzo rozciągliwego neoprenu, który aż do 500% potrafi w pełni się naddać. Są to innowacyjne rękawice do zimnych wód dla nurków technicznych, bądź amatorów, którzy pragną zapewnić sobie komfort podczas nurkowania w zimniejszych wodach.

Rękawice nadają się znakomicie do właściwie każdego skafandra, z wyjątkiem suchych. Choć producent twierdzi, że mogą one spełnić swoje zadanie również i w takim zestawieniu. Pozytywną cechą wykończenia tego produktu, jest dbałość o detale. Szwy uszczelnione są  butelonem, a środek wyściełany jest warstwą ocieplającego pluszu.

Dużą zaletą użytkowania rękawic jest fakt, iż przy tak dużej grubości neoprenu, nie krępują one ruchów i dają dużą swobodę pod wodą. Jest to dosyć duży plus ze względu na to, że nieliczne modele mogą popisać się podobnymi możliwościami.

Dryseal Glove

  • Materiał: super rozciągliwy neopren Stretch do 500%
  • Grubość: 5 mm
  • Cechy: suche poprzez uszczelnienie wszystkich szwów i zastosowanie wewnętrznej manszety, 5-palczaste, zakończone elastyczną manszetą, super rozciągliwe, bardzo komfortowy i wygodny krój, od wewnątrz wyłożone materiałem ABS, który zapewnia wytrzymałość mechaniczną i chwytność na bardzo wysokim poziomie