SKUTER AV2 Classic NiMH

Podwodne szaleństwo, nie musi oznaczać niebagatelnie wysokich wydatków na skuter. Wysoką prędkość, wydajność i dobrą zabawę, oferuje SKUTER AV2 model Classic NiMH. Jest to konkurencyjna, w porównaniu do inyych - zabawka, jak i narzędzie pracy przy podwodnych poszukiwaniach. Żłóty, dobrze widoczny pod wodą kolor to jedna z dwóch opcji tego sprzętu. Classic NiMH występuje jeszcze w kolorze czarnym.

Przyciąga nie tylko ciekawy kształt skutera AV2. Jego parametry techniczne, są równie zachęcające. Przede wszystkim warto pochwalić podręczność sprzętu. W przypadku, gdy inne skutery przewozimy wózkami, ten o wadze 11,2 kg wydaje się nadzwyczaj dogodny.  Prędkość NiMH to 0- 5,2 km/h. A załadowana akumulatorem bateria starcza na około 100 minut, co przeliczane jest na  3 nurkowania.

SKUTER AV2 Classic NiMH, to bardzo dobra propozycja dla osób, ktore wcześniej nie miały do czynienia z podobnym sprzętem, a jego zakup determinowany jest głównie dobrą zabawą. Maly, poręczny skuter można zabrać ze sobą za granicę, ponieważ jest lekki i łatwy w transporcie. Dobra cena na rynku połączona z zadowalającą wydajnością, niewątpliwie wysoko pozycjonuje AV2.

 

20056845 1 l

Dane techniczne:

model: AV2 Classic
bateria: NiMH20Ah
wymiar: 720 x 340 mm
waga: 11,2 kg (bez baterii)
waga pod wodą: 250 - 1500 g
ilość nurków: do 3
prędkość: 0 - 5,2 km/h
max głębokość: 70 metrów
zasięg: do 4,2 km
maksymalny czas pracy: 30 - 100 minut
materiał: plastik ABS
silnik: 262W DC- bezszczotkowy
kolor: czarny, żółty
kontrola prędkości: przycisk
chłodzenie: woda - aluminiowa obudowa i radiator
zabezpieczenie przed przegrzaniem – termiczny wyłącznik
zabezpieczenie przed zalaniem – auto wyłącznik
obudowa: 3 komorowa