Northern Diver Zestaw Pierscieni

Całkiem niedawno na rynku pojawiła się nowość, która ułatwi funkcjonowanie, nie jednemu nurkowi technicznemu. Mowa o innowacyjnym systemie pierścieni od Northern Diver. 

Szeroko rozsławiona, całkiem świeża odsłona firmy jest już szeroko komentowana przez pierwszystch użytkowników. Ogólna opinia jest raczej pozytywna. Po pierwszym uregulowaniu obręczy można z nich bardzo łątwo kożystać. At by wyregulować sprzęt poraz pierwszy należy użyć klucza, który również dołączony jest w zestawie. Zdejmowanie i zakładanie rękawic odbywa się dzięki jednemu kliknięciu przycisku na pierścieniu. Mechanizm blokujący jest zaopatrzony podwójnym zabezpieczniem, mimo to użytkowanie jest proste i intuicyjne.

northern-diver-zestaw-pierscieni

W zestawie z obręczami dostępne są dodatkowe uszczelki oraz rękawice z docieplaczem. Rękawice wykonane są z trwałego PCV, odporne są na różnego rodzaju substancje. Mniemamy więc, że można wykonywać w nich trudne prace podwodne. Na działanie pod wodą pozwalają również chropowate powierzchnie rękawic, które ułatwiają nurkowi chytanie różnych przedmiotów.

Obręcze do skafandra suchego są bardzo funkcjonalne można je umieszczać na manszetach gumowych, neoprenowych i membranowych. Serdecznie polecamy!

 

dry glove  09187 zoom

 

W zestawie:
-    2 moduły pierścieni systemowych
-    1 para rękawic PCV w kolorze niebieskim
-    1 para rękawic docieplających Thermo
-    3 komplety pierścieni doszczelniających o różnej grubości
-    klucz do dokręcania pierścieni podczas montażu
-    materiały konserwacyjne, pędzelek
-    płyta CD z instrukcją obsługi oraz montażu