Nowości na 2015 rok nie koiec. Jedną z bardziej wyczekiwanych pozycji nie tylko dla nurków, ale i dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych, jest nowa kamerka GoPro Hero 4 Black Edition.

Nowe GoPro to odsłona nowych możliwości i całkiem dobrej zabawy ze sprzętem wysokiej jakości. Wysoka jest również cena sprzętu. Aby podarować sobie tak wspaniały prezent trzeba zapłacić o 600 zł więcej niż za wersję 3 Black Edition.

Nowe GoPro, to jednak wiele ciekawych zmian, dla użytkowaników. Przede wszystkim kamera wyposażona jest w ustawienia manualne. Oznacza to, że możemy ustawiać kadr pod względem ISO, ostrości, czy balansu bieli. Są to ustawienia wzięte z lustrzanek, a są obecnie berdzo powszechne nawet w telefonach typu smartfon. Możemy zato w bardzo zaawansowanym stopniu ingerować w materiał filmowy, jaki chcemy uzyskać.

Hero 4 Black Edition daje również bardzo wysoką rozdzielczość nagrywanego obrazu - jest to 1080p. GoPro 4 pozawal na uzyskiwanie ciekawych efektów nawet podczas kręcenia materiału. Dzięki nagrywaniu 120 klatek/ s - uzyskujemy bardzo płynny ruch w trybie slow motion, a nowa opcja wersji 4, pozwala również na nagrywanie obrazu w nocy. Uzyskujemy przy tym bardzo zadowalający efekt, bez zbędnego ziarna.

Polecamy nowość 2015 - GoPro Hero 4 Black Edition - jakość w którą warto zainwestować!

 

SPRAWDŹ!->http://www.sklep-nurkowy.pl/gopro-hero4-black-p-11210.html?search_query=go+pro+hero+4+&results=19