Aqua Lung na 2015 roku poleca nowy, klasyczny jacket nurkowy, który jest przeznaczony szczególnie dla nurków rekreacyjnych. Nowy jacket ma wygodny zintegrowany system balastowy. Jakość oferowanego sprzętu jest bez zarzutu, zwłaszcza w stosunku do ceny. Jacket wykonany jest z materiałów takich jak: komora materiał typu Resistek inne elementy wykonane z Armor x . Stanowi on znakomitą inwestycję dla nurków rekreacyjnych, którzy chcą aby ich sprzęt służył im lata.

 

aqua lung pro hd jacket klasyczny nurkowanie rekreacyjne

 

Jacket jest bogato wyposażony w liczne kieszenie, i zapięcia tak, aby stworzyć nurkowi jak największy komfort podczas nurkowania i jak najwięcej możliwości wygodnego przymocowania sprzętu. 5 stalowych D ringów różnej wielkości rozmieszczonych jest z przodu i z boku. Znajdziesz też kieszeń na octopus , chroniącą twoje przewody, jak i pozwalającą na szybkie odnalezienie zapasowego automatu. Podobnie sprawa ma się z manometrem i mocowaniem noża - wszystko dla jak najwygodniejszego i jak najsprawniejszego używania sprzętu pod wodą.

 

aqua lung pro hd jacket klasyczny nurkowanie rekreacyjne dobra cena sklep nurkowy

 

Dla uzyskania idealnego trymu pod wodą, zestaw kieszeni  jest równomiernie rozłożona, a każda kolejna to 2,25 kg. Jeśli chodzi o balast, w rozmiarze XS - ML można zapakować 9 kg, a w rozmiarach większych zmieści się do 13, 5 kg.

Nie jest to koniec wygody nurka. Jacket wyposażony jest w nisko profilowy noszak lędźwiowy. Jest bardzo stabilny i przede wszystkim utrzymuje nurka na powierzchni w pozycji pionowej.

Jacket dostępny jest w wielu sklepach nurkowych w Polsce.