Nurkujesz i oprócz oświetlenia głównego, potrzebujesz dodatkowego światła na poziomie oczu? Jeśli przy okazji nie zamierzasz brać pod wodę kasku z oświetleniem czołowym, to model LED 17 będzie idelanym rozwiązaniem Twojego problemu. Bardzo mała i poręczna latarka nurkowa Tecline służy do mocowania przy masce nurkowej na pasku, tak aby wyraźnie oświetlała to, co mamy bezpośrednio przed sobą. Sprzęt idealny do nurkowania nocą i w ciemnych, trudno dostępnych miejscach.

 Latarka do maski LED 17

Latarka do maski Tecline LED 17 jest nieduża i bardzo lekka - waży jedyne 39 g. Tak drobny element przy masce nie przeszkadza podczas nuyrkowania i nie powoduje żadnych innych problemów, może natomiast wiele pomóc. Swietnej jakości światło led w latarkach Tecline, gwarantuje dobrze oświetlony obszar pod wodą, co znacznie ułatwia podwodne poszukiwania, bądź obserwację w trudnych warunakch. Dużą zaletą latarki jest fakt, iż jest ona zasilana na łatwo dostępne baterie AAA, które można samemu wymienić. Czas świecenia (bez przerwy) latarki na takim zasialniu to 8 godzin!

Latarka do maski LED 17

Latarka LED 17 w zestawie zawiera specjalny klips, który pozwala na proste, łatwe i szybkie przymocowanie jej przy masce. Latarkę Tecline można również używać w kazdym innym miejscu, które nie przeszkodzi jej pracować zgodnie z przeznaczeniem.

 

 

Cechy produktu:

- latarka LED dedykowana do mocowania przy masce nurkowej
- światło 60000 cd
- klips do zamocowania latarki przy pasku maski
- waga 39 g
- długość 10 cm
- zasilanie: 1 x AAA (bateria w zestawie)
- materiał: anodyzowane aluminium oksydowane na czarno
- wodoszczelność 120 m
- czas świecenia: przez ~ 3h moc 100% - 50%, po tym czasie świeci jeszcze ~ 8h z mocą 50% - 10%