Aqua Lung podjął się stworzenia idealnegio, podstawowego zestawu do nurkowania, który za razem świetnie by wyglądał i prezentowałby sobą świetną jakość. Zestaw Aqua Lung Combo zawiera klasyczną maskę serii Look i fajkę Zephyr.


Sprzęt powinien spodobać się każdemy Aqua Lung proponuje dwa modele maski w przezroczystym neoprenem i kolorowym wykończeniem: żółtym i pomarańczowym. Dla wybrednych jest również zestaw Aqua Lung Combo w czerni - nietransparentna opcja spodoba się wszystkim fanom czarnego sylikonu. Zaletą takiego matriału jest nie żółknięcie materiału po pewnym czasie, jak również skupienie wzroku nurka bez rozpraszania go (jak w przypadku przezroczystego sylikonu). Czarny materiał maski jest również uznawany za bardziej profesjonalny i jest częściej wybierany porzez nurków.

Zestaw ma za zadanie skrócić klientom czas wyboru sprzętu nurkowego ABC, tak, aby dobór kolorystyczny, wygląd i jakość zgrywały się jak najlepiej.

Zestaw Aqua Lung Look/ Zephyr Combo wykonany jest  z materiałów najwyższej jakości jak aby sprzęt pasował dla nurka o każdym stopniu  zaawansowania.