Tanie i dobre płetwy do nurkowania? Czemu nie! Firma Scubatech wypuściła na rynek model XPower, który ma świetne referencje i znakomicie sprawuje się pod wodą.

scubatech-xpower pletwy nurkownie sklep nurkowy 1

 


Płetwy są bardzo wytrzymałe, dzięki specyficznemu designowi znacznie wyróżniają się wśród płetw XPower innych producentów. Płetwy są dosyć obłe - mają opływowy kształt pióra i ciekawe czarne wstawki podtrzymujące ich sztywność. Płetwy są bardzo elastyczne, co producent prezentuje na zdjęciach reklamowych. Dzięki takiej właśicwości nadają się znakomicie dla kobiet i dla mężczyzn o mniejszej tężyźnie fizycznej. Elastyczne panele nadają się znakomicie do zmniejszenia oporu z tyłu płetw Scubatech XPower. Tworzą specyficzną przestrzeń, która działa jak kanały wodne w standardowych płetwach kaloszowych - dzięki temu zmniejszają opór podczas płynięcia.

Zmniejszone ryzyko skórczu nóg u nurka, świetny desiog, co jeszcze? Otóż znakomita cena. 130 zł w sklepie nurkowym. Płetwy są znacznie miększe od modelu Tusa Liberator, ale ich cena jest również mniejsza i płetwy Scubnatech nadają się znakomicie dla osób początkujących i kursantów.

scubatech-xpower pletwy nurkownie sklep nurkowy

 

Dane techniczne:
Dostępne rozmiary: S/M, M/L, L/XL.
Dostępne kolory: żółty, niebieski metalik.