Jacket Aqua Lung Lotus.

Projektowanie z najwyższą starannością, które bierze pod uwagę wszystkie niezbędne dane i parametry to projektowanie sprzętu nurkowego od Aqua Lung. Jacket dla kobiet Lotus jest tego najlepszym dowodem. Nowy jacket Aqua Lung zawiera wszelkie niezbędne parametry, które uwzględniają dopasowanie i troskę o każdy detal w produktach Aqua Lung.

LOTUS BLK-CHAR aqua lung lotus jacket dla kobiet for woman

 

 

 

Jacket został zaprojektowany specjalnie pod damską sylwetkę. Zachowuje wszystkie szczegóły, które powinny zostać uwzględnione podczas doboru jacketu specjalnie dla kobiet. Jacket Lotus został wyposażony w specjalny system uprzęży jest to system  Wrapture ™ - który wykorzystuje opatentowane klamry obrotowe na ramionach i specjalneultra-cienkie płytki tylnie zapobiegającepodsówaniu się kamizelki "do góry" na powierzchni. System pracuje wraz z sylwetką - utrzymuje jacket blisko ciała, a specjalne obciążenie pozwala na naturalny ruch spowodowany przeniesieniem ciężaru na biodra.  Opatentowany SureLock IITM  - pozwala łatwo włożyć obciążenie do kieszeni balastowych, usłyszysz dźwięk "kliknięcia", wskazujący, że worek jest zabezpieczony w kamizelce. 

 

Niskoprofilowe zawory płaskie zmniejszająopór ruchu, kiedy nurek porusza się w wodzie. Regulowany i odpinany pasek, znajdujący się nadobrej wysokości, zachowuje  komfort w okolicach klatki piersiowej. Jacket  Lotus wyposażony jest w specjalną kieszeń na octopus, która utrzymuje zapasowy stopień zawsze w tym samym łatwo dostępnym miejscu. Ponad to na każdej stronie nurkowej kamizelki od Aqua Lung znajdują się duże pojemne kieszenie.