Tusa Tina. Maska do nurkowania, dla kobiet.

lg-b-tusa-tinaTusa Tina. Maska do nurkowania dla kobiet.

Jeśli zawsze marzyłaś o podkreśleniu swojej indywidualności pod wodą, to maska Tusa Tina, jest na to najlepszym sposobem. Zamiast szukać wyszukanych zestawień kolorystycznych sprzętu nurkowego wybierz jeden charakterystyczny element, który efektywnie podkreśli Twój nurkowy look.

Maska Tusa Tina, to nie tylko ciekawy design wzbogacony kolorowymi dodatkami, maska jest zaprojektowana przez damski sztab inżynierów, które brały pod uwagę wszystkie niezbędne cechy, które ułatwiłyby kobietom maksymalnie komfortowe korzystanie z maski do nurkowania. Pierwszą cechą jest duża panoramiczna szyba, która umożliwia wykorzystanie pełnego pola widzenia oka. Większa szyba, to również większe prawdopodobieństwo, że zobaczycie jak najwięcej pod wodą. 

Tusa Tina pozwala na szybkie przedmuchanie i pozbawienie wnętrza maski wody. Tina idealnie nadaje się dla osób, które boją się zalania maski pod wodą, ponieważ przedmuchanie jej jest dziecinnie proste, już jednym dmuchnięciem można opróżnić maskę z wody. Dzięki miękkiemu sylikonowi, z którego został zrobiony kaptur maski, idealnie dopasowuje się ona do twarzy i pozwala na optymalne uszczelnienie. Ponad to pasek 3D jest zaprojektowany dla naturalnej krzywizny głowy.

Dużą rewolucją na rynku sprzętu do nurkowania są drobne, acz znaczące elementy maski Tusa, które pozwalają na stworzenie swojej indywidualnej maski. Ma ona możliwość dobrania nakładki z kryształkami  ozdobnymi, które niezwykle zdobią pod wodą odbijając światło. Ponad to po prawej stronie znajduje się mocowanie na ozdobne elementy takie jak dżety w różnych kształtach i kolorach mocowane na płasko, bądź na łańcuszku. Możliwość wprowadzenia drobnych elementów do Twojej maski nurkowej sprawi, że nie tylko stanie się ona atrakcyjna wizualnie, ale również prosta do odróżnienia. Podczas wyjazdu nurkowego zawsze będziesz miała pewność, że ta maska, jest właśnie Twoja!

tusa-tinatusa-tina2