Płetwy nurkowe Tusa Vesna.Tęcza kolorów do wyboru!

Nowe płetwy od firmy Tusa! Tryskając kolorami tęczy, piękne w wykonaniu i ujmujące w wygodzie płetwy model Vesna. Jeszcze nigdy firma Tusa nie wydała tak ciekawych i tak dobrych jakościowo płetw paskowych! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego modelu, musisz wiedzieć na pewno jedno - powstały w niemal wszystkich kolorach, które idealnie nadają się na skompletowanie spójnego i dobrze wyglądającego kompletu sprzętu nurkowego. Do tej pory nie do każdego koloru można było dopasować zestaw maska, fajka, płetwy. Teraz ta możliwość poszerzyła się z pewnością o kolor fioletowy, bordowy i jasnoniebieski. 

Nurkowanie w płetwach Tusa Vesna, jest niezwykle przyjemne, ale co ważniejsze, wydajne. Płetwy zostały skonstruowane tak, aby przy małym obciążeniu nóg uzyskać jak największy ciąg. Taki efekt możliwy jest dzięki technologii A.B.D. która za pomocą dwóch otworów pod kaloszem umożliwia przepływ wody i rewelacyjne wyniki. Płetwy są przeznaczone dla mężczyzn jak i dla kobiet. Pióro płetwy jest jednak nieco miększe niż standardowe pióra do nurkowania, więc lepsze będą dla pań i osób, które nie nurkują często w pełnym sprzęcie. 

Płetwy Vesna od Tusa to również gwarancja bezpieczeństwa. Pióro płetwy zostało wyposażone w odblaskowe elementy dzięki temu nie tylko są widoczne łatwiej w ogóle w wodzie, ale również o wiele łatwiej będzie je odnaleźć pod wodą po zgubieniu. 

http://sklep-nurkowy.pl/

 

tusa vesna sklep nurkowy

 

Dane techniczne:

dostępne kolory: Czarny, Czarny/Granatowy, Czarny/Niebieski, Czarny/Żółty, Czarny/Różowy, Czarny/Bordowy

dostępne rozmiary:  XS, S, M, L