Nurkowanie i kursy nurkowania

oferta dan

J
eśli planujesz wyjazd nurkowy w kraju, czy za granicą i chcesz mieć pewność co do wyboru odpowiedniego ubezpieczenia, to wiedz, że DAN zapewni Ci pełną ochronę, bezpieczeństwo i pomoc na najwyższym poziomie! Dan to specjalistyczne ubezpieczenia nurkowe, które zostały stworzone na potrzeby osób uprawiających ten sport rekreacyjnie, ale również i zawodowo.

Ubezpieczenia nurkowe

Zapraszamy do naszego Centrum Nurkowego – Sklepu Nurkowego celem wykupienia ubezpieczenia nurkowego DAN. Możesz też wysłać emaila z akcesem.
Prosimy przygotować następujące dane: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, narodowość, adres, telefon, okres ochrony

DAN

  • DAN powstał w 1980 roku z inicjatywy amerykańskich i włoskich naukowców o uznanym międzynarodowym autorytecie, którzy rozumieli, że udzielanie pomocy poszkodowanym nurkom wymaga specjalistycznej wiedzy, trudnej do znalezienia w standardowym systemie opieki medycznej. Skrót DAN pochodzi od pierwszych liter angielskiej nazwy tej organizacji: Divers Alert Network, co dosłownie oznacza Alarmową Sieć dla Nurków.
  • W razie wypadku DAN koordynuje pierwszą pomoc i opiekę nad chorym poprzez sieć międzynarodowych, wysoko wyspecjalizowanych Ośrodków Alarmowych, które rozmieszczone są na całym świecie. Pomoc medyczna dla ofiar wypadków nurkowych, dostępna jest (o zasięgu globalnym), 24h i siedem dni w tygodniu przez cały rok.

  • Ubezpieczenia te skomponowane są dla osób nurkujących, a w ich skład, prócz świadczeń medycznych i hiperbarycznych, wchodzą również dodatkowe udogodnienia m.in. takie jak: konsultacje z zakresu medycyny nurkowej i nienurkowej, skierowania do lekarzy specjalistów i wyspecjalizowanych instytucji, prowadzenie badań i edukacji z tego zakresu bezpieczeństwa w nurkowaniu.

W celu wykupienia ubezpieczenia DAN, wypełnij formularz. Dopełnienie wszystkich formalności to czas około dwóch tygodni od dnia wysłania formularza z danymi. Prosimy zatem o uwzględnienie tego terminu i niezostawianie na ostatnią chwilę przed wyjazdem tak istotnej kwestii.  

 W celu wykupienia ubezpieczenia DAN, wypełnij formularz!

{ BreezingForms : dan }

DAN to specjalne ubezpieczenia dla osób nurkujących w kraju i za granicą. Ubezpieczenia te dedykowane są w zależności od naszego stopnia nurkowego, sytuacji i typu nurkowań, jakie chcemy przeprowadzić.
W ofercie DAN znajdujemy cztery kategorie ubezpieczenia:


dan sport member

Ubezpieczenia DAN SPORT to członkostwo dedykowane dla wszelkiego typu nurków sportowych, począwszy od nurków rekreacyjnych, kończąc na technicznych.