Jacket Aqualung Axiom i3

Jacket Aqualung Axiom i3

Klasyczny jacket nurkowy Aqualung Axiom i3 został wprowadzony  do sprzedaży  z poszerzonymi udogodnieniami, które skupiają się zwłaszcza na problemie mocowania i utrzymania butli przez nurka zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Zastosowane ulepszenia w Axiom i3 mają na celu pomóc w utrzymaniu równowagi podczas noszenia butli na sucho, jak również ułatwiają znacznie zejście do wody z łodzi, czy statku. Dzieje się tak dlatego, że butla została ustawiona idealnie w pozycji pionowej, a dodatkowo w pełnym zestawie jacketu Aqualung znajdujemy uchwyt przytrzymujący zawór butli. Dbając o rozwiązanie problemów związanych z butlą, wprowadzono też system GripLock™, który jest odpowiedzialny za wygodę jej mocowania .

Jacket Aqualung zapewnia również wygodę pod wodą, dbając o funkcjonalność i prostą obsługę sprzętu, zintegrowany system balastowy SureLock II i system i3 do sterowania pływalnością z dźwignią inflatorową wspierają nurka pod wodą. Obecnie standardowo spotykamy się z dodatkowymi kieszeniami na balast, czy kilkoma innymi mocowaniami na sprzęt. Pięć D-ringów, dodatkowa kieszeń na octopus, czy otwory mocowania noża nurkowego zapewniają dużą pakowność i pewność, że w razie potrzeby nie zabraknie nam miejsca na dodatkowe akcesoria.

Kamizelka Aqualung Axiom i3 wykonana jest z wytrzymałego materiału – nylonu batalistycznego 1050D, a wyściółka z tytanowej siatki, kolorowe wstawki również nie grzeszą jakością. Axiom staje się więc inwestycją na lata, która podczas użytkowania z pewnością zwróci się, dzięki licznym cechom nastawionym na długotrwałość i wytrzymałość produktu Aqualung.

aquamatic aqualung jacket new

 Dostępne kolory:

  • czarny
  • granatowy
  • szary

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *