Poznaj Nurkowanie

 

Powiedzenie „czuć się jak ryba w wodzie” nabiera „głębszego” znaczenia. Jeśli męczy Cię grawitacja i masz ochotę spróbować czegoś nowego to prezent poznaj nurkowanie jest właśnie dla Ciebie. Odkryj zupełnie nowy świat nieznanych dotąd wrażeń.
Wskazówki dla uczestników:

Poznaj nurkowanie obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, wystarczy podstawowa umiejętność pływania.
Czas trwania:

Zajęcia wprowadzające poznaj nurkowanie trwają 1,5 godziny, z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.
Obowiązujący strój:

Na realizację prezentu poznaj nurkowanie zalecamy strój kąpielowy 
Pogoda:

Nie ma wpływu. Nauka nurkowania odbywa się na basenie.
Dodatkowe informacje:

To idealna oferta dla osób, które przed podjęciem decyzji o szkoleniu chcą się przekonać, jak niezwykłe jest nurkowanie. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.

 

UWAGA!


Wszystkich zainteresowanych  zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48713446899, tel kom+48 880 000 899

Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving należy do programów, których zadaniem jest wprowadzenie i przedstawienie nurkowania dla zainteresowanych. Szkolenie skierowane jest dla dzieci (od 10 lat) oraz dorosłych. Odbywa się w idealnych warunkach, które zagwarantują bezpieczeństwo i dobrą zabawę!

Zakres kursu Discover Scuba Diving

Po omówieniu zagadnień teoretycznych na powierzchni, kursanci wykonują jedno płytkie nurkowanie w warunkach basenopodobnych lub w wodach otwartych pod bezpośrednim nadzorem profesjonalisty nurkowego.

Program ma na celu przedstawić nurkowanie w kontrolowany, a równocześnie przyjemny sposób ludziom, którzy nigdy nie próbowali nurkować. Discover Scuba Diving daje nienurkującym osobom okazję do nurkowania w bezpiecznych warunkach, zaszczepienie poczucia komfortu, „obycia się z wodą”, bezpieczeństwa oraz przynależności do środowiska płetwonurków, pomaga też przezwyciężyć błędne wyobrażenia o nurkowaniu.    
 

 W cenie zawarte jest:

- ok. 30-40 minut teorii o nurkowaniu (krótki wykład wprowadzający w najważniejsze zagadnienia nurkowe)

- 45-60 minut praktycznego nurkowania w pełnym sprzęcie pod czujnym okiem instruktora

- wypożyczenie pełnego, kompletnego sprzętu nurkowego 

Cennik kursu Poznaj Nurkowanie

Ważne!

Po odbyciu kursu Discover Scuba Diving nie otrzymuje się certyfikatu ani uprawnień - program ma na celu przedstawienie i pokazanie zainteresowanym, jak wygląda nurkowanie.

W celu zdobycia uprawnień, zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania OWD.

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.