Podstawowe kursy nurkowania

kursy podstawowe
Nurkowanie to niewątpliwie bardzo ekscytująca forma spędzania czasu jednak wielu z nas, w wyniku niewiedzy, poddaje się stereotypowi, który mówi, że nurkowanie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności i ciężkiego treningu.

Rzeczywistość na szczęście jest zupełnie inna. Filozofia organizacji PADI: “Zacznij nurkować już dzisiaj!” rzuca nowe spojrzenie na nurkowanie, dając możliwość zejścia pod wodę… natychmiast! Takie rozwiązanie zostało przewidziane w ramach kursu Open Water Diver PADI (OWD PADI), który daje jednocześnie możliwość doskonalenia i utrwalania zdobytych umiejętności poprzez kontynuowanie szkoleń nurkowych na wyższych poziomach!

Priorytetem szkoleń PADI jest bezpieczeństwo. Możesz być pewien, że każde Twoje zejście pod wodę będzie precyzyjnie kontrolowane w taki sposób, aby wyeliminować wszystkie możliwe zagrożenia. Podstawowe kursy nurkowania zapoznają Cię ze sprzętem do nurkowania oraz jego obsługą.

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

 

Pamiętaj! Szkolenia na najniższym poziomie mają charakter zapoznawczy, a prawdziwa zabawa i nieograniczone możliwości otwierają się wraz z kolejnymi kursami! Wyobraź sobie, że już niedługo nurkowanie wrakowe, fotografia podwodna czy nurkowanie pod lodem staną się dla Ciebie codziennością!

 kursy podstawowe Padi

Lista podstawowych kursów dla nurka: