Kurs podstawowy OWD PADI

nurkowanie KURSY AQUAMATIC nauka nurkowania wroclaw nurkowanie
Rozpocznij z nami wspólną podróż do Krainy wiecznej ciszy. Nurkowanie to idealny sport dla osób, które pragną zapomnieć o troskach i oderwać się od trudów codziennego życia oraz cieszyć się magią podwodnego świata. Wielu ludzi początkowo ma wiele obaw związanych z nurkowaniem lecz szybko przekonują się, że sport ten jest naprawdę bardzo bezpieczną formą rekreacji, jeśli posiadamy odpowiednie umiejętności, wiedzę oraz sprzęt!

Cena: 1200 zł + koszt certyfikatu i materiałów PADI (250 zł)

Cena zawiera:
1. certyfikat nurkowy PADI OWD

2. tabelę nurkową

3. oryginalny podręcznik OWD PADI (j. polski)

4. zajęcia teoretyczne w pełni wyposażonej, nowoczesnej sali wykładowej Centrum Nurkowego Aquamatic.pl - telewizor 60 cali

5. podczas wykładów teoretycznych kawa, woda GRATIS!

6. zajęcia praktyczne na basenie (w sezonie zimowym basen kryty, w sezonie letnim basen otwarty)

7. nurkowania na wodach otwartych (sprzęt nurkowy, nabijanie butli, opieka Divemastera i Instruktora nurkowania)
8. na każdym nurkowaniu - w trosce o Twoje bezpieczeństwo - mamy ze sobą apteczkę i zestaw tlenowy

9. sprzęt do nurkowania na kurs (oprócz ABC - płetwy, maska, fajka)

10. transport z Centrum Nurkowego Aquamatic.pl na zajęcia basenowe

11. zajęcia odbywają się w kameralnych grupach - około 5 osób

12. ładowanie/ nabijanie butli

13. ubezpieczenia nurkowe w bardzo przystępnych cenach

14. wpisanie na listę klubowicza Aquamatic.pl/ karta klubowicza Aquamatic.pl

15. pisemny i praktyczny egzamin na nurka

16. jednorazowa zniżka -10% na sprzęt w Sklepie Nurkowym (stacjonarny i online)

17. specjalna, indywidualna wycena na wyjazd nurkowy do Chorwacji - gdzie możesz zrobić kolejny stopień nurka AOWD

18. darmowe wypożyczenie sprzętu nurkowego w Bazie nurkowej w Chorwacji

19. jeden dzień nurkowania w Chorwacji - GRATIS!!

20. konsultacje i fachowe doradztwo w sprawie skompletowania sprzętu nurkowego - jesteśmy dla Ciebie codziennie od 10.00 - 18.00 przy ul. Środkowej 5b we Wrocławiu

Jesteśmy dla Ciebie blisko rynku, więc łatwo do nas trafisz. Zajęcia odbywają się od godziny 19.00, aby dopasować się do Twojego czasu pracy.

Aquamatic.pl to pięciogwiazdkowe Centrum Nurkowe PADI! Szczególnym wyznacznikiem naszych szkoleń jest JAKOŚĆ!


Do cen kursów należy doliczyć: koszty wyjazdów na wody otwarte (nocleg, transport, wyżywienie).

Za dopłatą możliwy jest podstawowy kurs nurkowania w suchym skafandrze. To idealna opcja na polskie wody! Koszt - 450 zł do pełnej ceny kursu OWD PADI

Czego nauczy kurs OWD PADI?

Podczas szkolenia w ramach podstawowego kursu nurkowego OWD PADI (Open Water Diver PADI) będziesz mieć możliwość zdobycia fundamentalnej wiedzy na temat nurkowania oraz umiejętności, które po zdobyciu certyfikatu pozwolą Ci na samodzielne planowanie i nurkowanie z partnerem. Jedną z największych zalet kursów realizowanych przez PADI jest możliwość odbycia pierwszego nurkowania już po zapisaniu się na kurs! A wszystko zgodnie z filozofią PADI "Dive today!" ("Nurkuj dzisiaj!").

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

Zakres szkolenia to:

  • 5 wykładów
  • 5 zajęć basenowych
  • 4 nurkowania w wodach otwartych

Nasz program szkoleń nurkowych opiera się na ciągłym udoskonalaniu własnych umiejętności poprzez regularne ich powtarzanie. Takie podejście do nurkowania zapewnia zdobycie sporych umiejętności oraz dobre usystematyzowanie wiedzy.

Kurs OWD Padi 2 NURKOWANIE aquamatic pl kurs nurkowy


Certyfikat PADI - Open Water Diver 

Po pozytywnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat PADI Open Water Diver (jeśli masz ukończone 15 lat) lub Junior Open Water Diver (dla młodzieży od 10 do 15 lat). Centra nurkowe na całym świecie będą wymagały okazania niniejszego certyfikatu przed wpisaniem Cię na nurkowanie lub wypożyczeniem sprzętu. Będąc już certyfikowanym nurkiem z pewnością będziesz chciał kontynuować przygodę z nurkowaniem, uczestnicząc w wyjazdach turystyki podwodnej lub w wybranych zgodnie z zainteresowaniami kursach specjalizacyjnych i w programie Advanced Open Water Diver. Kurs PADI Open Water Diver to dopiero początek wielkiej przygody!

Prowadzimy kursy nurkowania, organizujemy wyjazdy nurkowe, napełniamy butle, wypożyczamy i oferujemy sprzęt nurkowy.

PADIeLearning

  

 

 

 Nowość! - kurs nurkowy ONLINE z PADI

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kurs OWD Padi 2 NURKOWANIE aquamatic pl kurs nurkowy certyfikat cena

anowna Pani,
opis kursu nurkowego OWD PADI, który my prowadzimy znajduje się tutaj: http://www.aquamatic.pl/kursy-podstawowe/kurs-owd/5-kurs-owd
- w jednym kursie podstawowym (w zwykłej opcji szkoleniowej) uczestniczy grupa do maksymalnie 6 osób. Najczęściej jest to jednak do 5 osób podczas jednego kursu. Jeśli życzą sobie Państwo nauczanie indywidualne jest również taka opcja jest ona jednak dodatkowo płatna.
- zajęcia prowadzimy w każdą środę o godzinie 19.00. Kurs trwa około 5 tygodni o 19.00 wykład w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl przy ul. Środkowej 5 b we Wrocławiu. Po wykładzie i filmie jedziemy na zajęcia na basenie - jeśli będą Państwo chcieli w cenie transportujemy uczestników kursu z Centrum na basen.
- jeśli nie będzie Pani mogła uczestniczyć w zajęciach, czy to w wykładzie, czy to na basenie - wszystko jest do odrobienia, albo z inną grupą, albo - indywidualnie (cena wtedy nie ulega zmianie)
- podczas jednego dnia nie można odbyć 4 nurkowań na raz. Zwykle pierwsze nurkowania odbywają się na bezpiecznych wodach otwartych - które polecamy ze względu na własne doświadczenia. Na pierwsze wejście do wody otwartej naszych kursantów zabieramy do Opola http://www.aquamatic.pl/polska/189-opole-piast2, potem w zależności od pogody jedziemy na pobliskie kamieniołomy w Niemczech, bądź w Czechach. Kurs OWD można również skończyć w naszej bazie nurkowej w Chorwacji - wówczas nurkowania odbywają się w ciepłych wodach. Wyjazdy zwykle nie są na cały weekend, raczej w pojedyncze dni (sobota lub niedziela)
- na kurs nurkowania OWD zapewniamy pełny sprzęt do nurkowania łącznie z nabijaniem butli powietrzem. Polecamy jednak zakupić tak zwane ABC nurka, czyli maskę, fajkę i płetwy. Jest to sprzęt podstawowy i powinien być spersonalizowany (co jest trudno uzyskać na wypożyczonym sprzęcie). Nasi kursanci otrzymują jednorazową zniżkę na sprzęt nurkowy - 10% w naszym Sklepie nurkowym (stacjonarnie i online). http://sklep-nurkowy.pl/ W skład naszego centrum nurkowego wchodzi również sklep (sale wykładowe są na piętrze), więc można dobrać wszystko na miejscu. Najważniejszym elementem jest maska, ponieważ problemy z niedopasowaną i parującą maską do nurkowania najczęściej odwracają uwagę kursantów od szkolenia.
Aby otrzymać więcej odpowiedzi na pytania i zapisać się na kurs, prosimy dzwonić do naszego instruktora, Sławka: Sławek Wróż: +48 783 666 994
Pozdrawiam,
Dominika Purchała
+48 662 212 722

Centrum Nurkowe Aquamatic.PL 
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław

http://www.divingpag.com/pl/
http://www.aquamatic.pl
http://www.sklep-nurkowy.pl

W dniu 17 kwietnia 2016 22:44 użytkownik Marta Smaga <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.> napisał:
Dzień dobry, 

jestem zainteresowana podstawowym kursem PADI OWD (chętne 2 osoby). 
http://www.aquamatic.pl/najblizsze-kursy-2 
Mam kilka pytań:

- ile osób uczestniczy w jednym kursie?
- w jakie dni tygodnia i o jakich godzinach są przewidziane zajęcia teoretyczne i basenowe? Ile to jest w sumie spotkań?

- mam sporo wyjazdów służbowych - co będzie w sytuacji, jeśli nie będę mogła wziąć udziału w którychś zajęciach?
- na jakich wodach otwartych są przewidziane nurkowania i w jakim czasie? czy te 4 przewidziane nurkowania są przewidziane podczas jednego wyjazdu (w weekend)?

- czy zapewniacie Państwo cały sprzęt na czas kursu, czy też w coś musimy się zaopatrzyć sami?
Pozdrawiam,
Marta Smaga