Majówka w Chorwacji – Przeżyj nurkową przygodę na wyspie Pag!

Wszystkich naszych kursantów, przyjaciół i klubowiczów serdecznie zapraszamy na nurkowanie w Chorwacji. Nasza misja na Pagu w tym roku rozkręca się na całego! Dwie łodzie, sprężarka, ponad 40 butli nurkowych, pełny sprzęt nurkowy do wypożyczenia i oczywiście my.

Nurkowanie z Aquamatic.pl to nieustająca przygoda od niemal 20 lat. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu kursów nurkowych i szkoleń. Centrum Nurkowe Aqumatic.pl to Centrum Nurkowe PADI *****. Pięć gwiazdek to nie przypadek! Jeśli podczas wyboru hotelu na wakacje ilość gwiazdek jest dla Ciebie potwierdzeniem jakości usługi, to możemy cię zapewnić, że nasze pięć gwiazdek to spełnienie najwyższych standardów szkoleniowych! 

W minionym roku reaktywowaliśmy bazę nurkową w Chorwacji. Dlaczego? Bo jesteśmy szczerze zakochani w tym wspaniałym i pięknym kraju. Mało tego, jest to miejsce, które w pełni spełnia nasze warunki na szkolenia nurkowe. Od szkoleń dla dzieci i młodzieży po nurkowe szkolenia podstawowe dla dorosłych w każdym wieku.

Majówka w Chorwacji to start, czas na rozpływanie się, nacieszenie wolnym czasem, relaks. Będziemy tam dla Was, aby móc dzielić z Wami spokojne i słoneczne dni Waszego urlopu! Chorwacja pozwoli Wam zwolnić, odpocząć, pomyśleć… i zaczerpnąć nieco życia w klimacie SLOW. My bardzo cenimy sobie każdą naszą wizytę w Chorwacji, mamy zatem nadzieję, że wy również docenicie wspaniały klimat tego śródziemnomorskiego kraju.

Baza Nurkowa w Chorwacji: +385 976 444 116 ||  instruktor nurkowania Sławek Wróż Baza Nurkowa: +48 783 666 994 || mail: nurkowaniechorwacja@gmail.com 

 nurkowanie chorwacja kurs nurkowania owd baza nurkowa 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *