baza nurkowa chorwacja
baza nurkowa chorwacja
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
tanie nurkowanie w chorwacji
tanie nurkowanie w chorwacji
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Nurkowanie z "Aquamatic": kursy, wyjazdy, sprzęt nurkowy!

Reqqa Point Gozo

GOZO MIEJSCA NURKOWEpsd

Reqqa Point jest bardzo charakterystycznym, skalistym cyplem, który znaleźć można na północy wyspy. Jest niezwykły nie tylko ze względu na swoje ukształtowanie lecz także, dzięki niesamowitym zjawiskom, jakie możemy zobaczyć nurkując w jego okolicy.

 

Całe zbocze skalne, aż do 40 metrów w głąb wody pokryte jest bujną rafą morską. Słynie ona z  ogromnych ławic i przecudnej roślinności. W tym miejscu możemy również spotkać ośmiornice i już coraz rzadziej spotykane skrzydlice.  Na głębokości 35 metrów na zachód od klifu, znajduje się jaskinia, drugą znajdziemy po przeciwnej stronie na zachód na głębokości 20 metrów. Obu jaskiń możemy szukać wzdłuż linii brzegowych.

 

Jest to miejsce bardzo przyjazne nurkom. Mocno wystający koniec klifu jest wygodnym zejściem do wody. Reqqa Point jest również bardzo charakterystycznym punktem spotkań na Gozo. Maksymalna głębokość zanurzenia w tym miejscu, to 40 m.

 

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

regga point 3

 

regga point 1

 

regga point 2