Nurkowanie w Chorwacji - Lato 2018
Zapraszamy na długi weekend czerwcowy do Chorwacji.
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Nurkowanie z "Aquamatic": kursy, wyjazdy, sprzęt nurkowy!

Billinghurst Cave Gozo

Billingshurst Cave 1

Odpowiednim miejscem dla zaawansowanych nurków jest Billinghurst Cave. Jest to niesamowita jaskinia usytuowana niedaleko Reqqa Point, na północy Gozo. To kolejne, niezwykłe miejsce nurkowe jest jednak przeznaczone dla osób doświadczonych, które posiadają specjalizację w nurkowaniu jaskiniowym i głębokim.

Poziom trudności w nurkowaniu w tym miejscu polega na usytuowaniu jaskini. Aby dostać się do jej wnętrz trzeba zejść na głębokość około 30 metrów. Nie jest to jednak koniec nurkowania, a zaledwie jego skromny początek. Po przepłynięciu tego odcinka czeka nas podwodny spacer o długości około 60 metrów. Dopiero po tym czasie możemy wpłynąć do wnętrza jaskini, w której można się wynurzyć.

Wnętrze nie ma jednak zbyt wiele światła dziennego. Spora, ciemna przestrzeń obrośnięta jest gąbkami i koralem. Aby podziwiać te widoki, trzeba być wyposażonym odpowiednio w sprzęt oświetlający i duży zapas powietrza.

Nurkowanie zaplanowane w tym miejscu powinno być starannie przygotowane, ponieważ należy ono do najdłuższych wycieczek podwodnych na Gozo. 

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Billingshurst Cave

Billingshurst Cave 2

Billingshurst Cave 3