Nurkowanie w Chorwacji - Lato 2018
Zapraszamy na długi weekend czerwcowy do Chorwacji.
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Nurkowanie z "Aquamatic": kursy, wyjazdy, sprzęt nurkowy!

Inland Sea Gozo

Inland Sea

Jeśli chcesz nurkować w miejscu zupełnie wyjątkowym, które, można rzec, jest wręcz historycznym punktem na mapie Gozo, to Inland Sea nie może być Ci obojętne! Jest to punkt zawarty w pierwszej dziesiątce miejsc nurkowych w zestawieniu samego Jacques Cousteau!

Inland Sea to niezwykła zatoka z jednym tylko, skalnym przejściem - bramą o monumentalnej wielkości, która ciągnie się na około 80 metrów szerokości. Można tam wpłynąć łodzią bądź nurkować na głębokości 6 metrów. Wzdłuż ścian skalnych znajduje się wiele małych wyrw, które można zwiedzać po drodze. Ponadto nurkowanie, nawet na tak małej głębokości, jest mimo pozorów bardzo przyjemne. W tym miejscu znajduje się pełen przekrój okazów maltańskiej fauny i flory. A przy brzegu zatoki, wewnątrz bramy, rozbudowują się małe wioski rybackie, które praktykują tradycyjne sposoby połowu.

Piękno Inland Sea zapiera dech w piersiach. Duże rozmiary skalnego łuku robią wrażenie, a jego długość pozwala na przyjemny podwodny spacer nawet dla mniej zaawansowanych nurków.

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inland Sea 1 


 malta 2013 2

malta 2013 4 2