baza nurkowa chorwacja
baza nurkowa chorwacja
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
tanie nurkowanie w chorwacji
tanie nurkowanie w chorwacji
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Nurkowanie z "Aquamatic": kursy, wyjazdy, sprzęt nurkowy!

Wyspa Gozo

gozomsc 
 Gozo, to najbardziej sprzyjające miejsce na archipelagu Maltańskim, zwłaszcza dla aktywnych turystów. Wszyscy zwiedzający, którzy zainteresowani są sportami wodnymi, a przede wszystkim, nurkowaniem, mają powód, aby wybrać się na tą piękną wyspę.

 

Krystalicznie czysta woda i niesamowicie uformowane masy skalne, są wyjątkowymi argumentami za  odwiedzeniem tego miejsca. Wysokie, słoneczne klify skalne, są bardzo charakterystyczne dla wybrzeży Gozo. Azure Window, to imponująca formacja skalna, przypominająca bramę. Jest bardzo popularnym punktem dla zwiedzających wyspę. Do wszystkich, takich wyjątkowych miejsc można dotrzeć samochodem, bądź łodzią. Ilość atrakcji, jest jednak liczna i nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że Gozo powinno zwiedzać się przynajmniej przez tydzień.

 

Raj dla nurków, nie tylko dzięki wysokiej temperaturze i dużej przejrzystości wody. U wybrzeży wyspy, jest ona niemalże pozbawiona prądów, co dodatkowo umila czas spędzony na nurkowaniu. Podwodne atrakcje są bardzo złożone. Znajdą tu coś dla siebie wielbiciele jaskiń, jak i zatopionych wraków. Rozwinięta fauna i flora jest fascynującym elementem każdego nurkowania, zwłaszcza w Mgarr Ix-Xini.

 

Idealne warunki nurkowania, krystaliczna woda i przepiękne krajobrazy Gozo, składają się wspólnie, na sentencję udanego urlopu. Liczne zatoki i wyjątkowe miejsca nurkowe, zapadną w pamięć nawet najbardziej wymagającym. Gozo, to znakomity wybór dla osób lubiących ciepły klimat i naprawdę przyjemne nurkowania na wodach otwartych. 

 

 

Nurkuj z nami!

 

TELEFON+48 880 000 899   E-MAIL:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gozo 2

gozo 1

gozo malta wakacje nurkowanie

gozo malta wakacje


malta 2013 8


gozo 3


malta 2013 23


malta 2013 nurkowanie zabytki


malta 2013 nurkowanie wakacje