Powitaj Nowy Rok 2016 z Aquamatic.pl!

Wraz z nadejściem Nowego Roku jesteśmy pełni energii i nadziei, że będzie to czas pełen dobrych emocji, znakomitej zabawy i wielu udanych nurkowań! Jeśli, tak samo jak my, jesteście pozytywnie nakręceni na kolejny rok przygód, zapraszamy na wspólne nurkowania.

Dobry rok należy rozpocząć aktywnie! Już od przyszłej środy – 13.01.2016 – wracamy na basen. Regularne treningi i zajęcia basenowe to świetny sposób na utrzymanie swojej kondycji w gotowości na sezon nurkowy 2016. Zajęcia trwają godzinę. Podczas basenu szkolimy się w technikach nurkowych, prowadzimy zajęcia Poznaj nurkowanie – dla początkujących, czy wstępne szkolenia nurkowe OWD, przede wszystkim jednak – pływamy!

Częste treningi pozwolą na przygotowanie się odpowiednio do sezonu. Prócz lepszej wydolności płuc utrzymasz równe tempo podczas podwodnego zwiedzania, ponadto przenoszenie butli na powierzchni przestanie być dla Ciebie jakimkolwiek obciążeniem. Baseny odbywają się w każdą środę o godzinie 20.15 – basen przy ul. Ścinawskiej 21 we Wrocławiu. Prosimy o wcześniejszy kontakt z informacją o chęci przyłączenia się do grupy.

Prócz basenu planujemy dla Was oczywiście inne niespodzianki. Opcją obowiązkową na tegoroczną Majówkę jest nurkowanie w Chorwacji! Idealne miejsce na pierwszego nura w sezonie! Majówka w Chorwacji oscyluje w naszych cennikach jako najtańszy wyjazd do tego kraju w ramach nurkowania z Bazą Nurkową w Chorwacji! 

>>Sprawdź Aktualną Ofertę Bazy Nurkowej w Chorwacji!<<

Tyle i jeszcze więcej ciekawych przeżyć szykujemy dla was w 2016 roku. Ponadto oczywiście kursy i specjalizacje! Kursy nurkowania, od tych najbardziej podstawowych, aż po te techniczne – zaawansowane, prowadzimy właściwie przez cały rok. Część basenowa odbywa się zimą, a pierwsze nurkowania na wodach otwartych na początku wiosny. 

Wszystkich obecnych i przyszłych nurków zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Aquamatic.pl – Nurkuj z nami! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *