Oman


Nurkowanie Oman – Półwysep Arabski

Termin: 10.02.2017 (piątek) – 26.02.2017 (niedziela) [17 dni]

Cena: ? + bilet lotniczy


Opis:   

Oman położony jest na Półwyspie Arabskim nad Morzem Arabskim, jest to jedno z najcieplejszych mórz świata! To dosyć istotna informacja szczególnie dla nurków!

Teren Omanu jest w dużej mierze płaski i pustynny. Wyjazd organizowany jest w lutym ze względu na klimat zwrotnikowy suchy, który panuje na półwyspie. W sezonie letnim temperatura powietrza może dochodzić nawet do 50°C, zimą około 20°C. W całym kraju występuje fauna typowa dla pustynnych obszarów i jest dosyć uboga i skarłowaciała.

Oman to z pewnością kraj egzotyczny i pod tym względem zachwyca pod wodą. Woda o bardzo dużej przejrzystości imponuje ogromną ilością ryb i innych stworzeń morskich. W wodzie znajdują się liczne rafy koralowe, mureny. Wszystko jak nigdzie indziej nasycone kolorami i bogate w życie.

 

Poziom nurka:

Na wyjazd zapraszamy nurków mających kwalifikacje Advanced Open Water Diver i wyższe.

Miejsce:

Wyjazd siedemnastodniowy do Omanu położonego na Półwyspie Arabskim. Nocleg w apartamentach.

Nurkowanie:

Nurkowania odbędą się na głębokościach około 30 – 40 metrów. Przewidziane są nurkowania w ponad 15 miejscach nurkowych. Możesz poczytać na ten temat TUTAJ

Dojazd:

Na Maltę organizowany jest przelot samolotem w obie strony bezpośrednio z Wrocławia z przesiadką. Na miejscu transfer do docelowej miejscowości.

Przewodnik:

Zapewniamy opiekę zarówno przewodnika, jak i Divemastera pod wodą. Miejsca nurkowe są przez nas wyselekcjonowane tak, aby zapewnić nurkom jak największą różnorodność i szerokie spektrum wrażeń.

Informacje dodatkowe:

Wypożyczamy pełny sprzęt nurkowy dla uczestników wyjazdu.

Cena:

2500 zł + bilet lotniczy

Cena nie zawiera:

Termin: 07. (środa) – 18.10 (niedziela) [12 dni]