Płetwy nurkowe Tusa Vesna – Tęcza kolorów do wyboru!

Nowe płetwy od firmy Tusa – model Vesna tryskają kolorami tęczy, są pięknie wykonane i ujmują swoją wygodą. Jeszcze nigdy firma Tusa nie wypuściła na rynek tak ciekawych i tak dobrych jakościowo płetw paskowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego modelu, musisz wiedzieć na pewno jedno. Płetwy te powstały w niemal wszystkich kolorach, które idealnie nadają się na skompletowanie spójnego i dobrze wyglądającego zestawu sprzętu nurkowego. Do tej pory nie do każdego koloru można było dopasować zestaw maska, fajka, płetwy. Teraz ta możliwość poszerzyła się z pewnością o kolor fioletowy, bordowy i jasnoniebieski. 

Nurkowanie w płetwach Tusa Vesna jest niezwykle przyjemne, ale co ważniejsze, wydajne. Płetwy zostały skonstruowane tak, aby przy małym obciążeniu nóg uzyskać jak największy ciąg. Taki efekt możliwy jest dzięki technologii A.B.D. która za pomocą dwóch otworów pod kaloszem umożliwia przepływ wody i rewelacyjne wyniki. Płetwy są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Pióro płetwy jest jednak nieco miększe niż standardowe pióra do nurkowania, więc lepsze będą dla pań i osób, które nie nurkują często w pełnym sprzęcie. 

Płetwy Vesna od Tusa to również gwarancja bezpieczeństwa. Pióro płetwy zostało wyposażone w odblaskowe elementy dzięki temu nie tylko są lepiej widoczne w wodzie, ale również o wiele łatwiej będzie je odnaleźć pod wodą po zgubieniu. 

http://sklep-nurkowy.pl/

tusa vesna sklep nurkowy

Dane techniczne:

dostępne kolory: Czarny, Czarny/Granatowy, Czarny/Niebieski, Czarny/Żółty, Czarny/Różowy, Czarny/Bordowy

dostępne rozmiary:  XS, S, M, L

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *