SPECJALIZACJA MIESIĄCA

 specjalizacja grudzień rescue diver

Grudzień w tym roku mamy ciepły i bez lodu, nie oznacza to jednak, że nurkowania o tej porze nie mogą być ciekawe. Ilość nurków pod wodą zmniejszyła się,można jednak czasami spotkać jeszcze kogoś pod wodą. Nurkując musimy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie, ale i za swojego nurkowego partnera, jak i inne osoby znajdujące się pod wodą. Zgłębienie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa, to bardzo wazne aspekty, które pomogą nam w trudnej sytuacji pod wodą i w rezultacie mogą uratować komuś życie. Warto pomysleć o tej specjalizacji, zwłaszcza jeśli planujemy częste nurkowania w trudnych warunkach, aczkoliwek pewne procedury dobrze jest mieć przećwiczone w razie każdego wypadku. 

Specjalizacja Pierwsza Pomoc, to specjalizacja przygotowana specjalnie na Grudzien! Takiego szkolenia nie wypada przegapić, to wyjątkowa okazja na poszerzenie własnych umiejętności, jak i ostatecznie , możliwość na uroatowanie komuś życia!

Zapraszamy na tą specjalizację w Grudniu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz:   http://www.aquamatic.pl/pozostale-kursy/pierwsza-pomoc-medyczna

Zapisz się na specjalizację:  
mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 880 000 899 

 

specjalizacja listopad kurs nurkowania

 

Listopad to nurkowanie w suchym skafandrze i możliwość kożystania z dobrej przejrzystości wody, która nadeszła razem z jesienią. Nurkowanie w takich warunkach, sprawia, że nabieramy chęci na coraz to głębsze zanurzenie, wymaga to nie tylko kwalifikacji do nurkowania głębokiego, ale również umiejętności używania odpowiednich mieszanek gazowych. Nitrox, to połączenie powietrza i tlenu w różnych proporcjach. Dzięki przewadze tlenu w naszym powietrzu, możemy pozwolić sobie na głębokie nurkowanie, ponieważ powietrze takie utrzymuje nasze ciało w dużym stopniu bardziej aktywne i pobudzone. Nurkując na tej mieszance gazowej, oddycha się łatwiej, co staje się bardzo ważne, zwłaszcza przy dużych głębokościach i dużym ciśnieniu.

Specjalizacja Nitroksowa, to specjalizacja przygotowana specjalnie na Listopad! Nie można przegapić podobnej możliwości, jeśli planujemy nurkowanie techniczne w suchym skafandrze i w odpowieniej konfiguracji butli. Zapraszamy na nurkowanie na nitroksie już w Listopadzie!

Zapraszamy na tą specjalizację w Listopadzie! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz:   http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/nurkowanie-nitroksowe

Zapisz się na specjalizację:  
mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 880 000 899  

 

specjalizacja październik

Jesienią wody w zbiornikach w Polsce stają się wyjątkowo przejżyste,  jest to idealny czas, aby stworzyć swoją własną dokumentację podwodną! W tym celu polecamy fotografię cyfrową! Jest to  Specjalizacja miesiąca w październiku. Dzięki niej możesz nauczyć się więcej na temat fotografowania pod wodą, pokażemy Ci dostępny na rynku sprzęt jakim mozesz się posługować, odbędziesz rówież z nami nurkowania, podczas których będziesz mógł w praktyce spróbować swoich sił w uwiecznianiu życia podwodnego w formie filmu, bądź zdjęcia.

Fotografia podwodna jest świetną zabawą i nawet w polskich akwenach można zrobić interesujące podwodne zdjęcia! Jest to również świetny sposób na uwiecznienie swoich badań dla botaników i biologów, którzy badają podwodną faunę i florę! W cyfrowej fotografii podwodnej, każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy na wypróbowanie swoich sił, już w październiku!

Zapraszamy na tą specjalizację w pażdzierniku! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz:   http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/fotografia-podwodna 

Zapisz się na specjalizację:  
mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 880 000 899   

 

specjalizacja wrzesień

Nurkowanie wielopoziomowe, to obowiązkowy element szkoleń, z którym zapoznac się, na poziomie podstawowym, powinien każdy nurek. Podczas podstawowego kursu nurkowego OWD, jest to ważny element wykładów. Nurkowanie wielopoziomowe jest jednak trudnym elementem do opanowania, ze wględu na sporą ilość wiedzy technicznej, jaką trzeba wówczas przyswoić. Dodatkowe szkolenie związane z taką specjalizacją poszerza zakres Twoich umiejętności związanych z planowaniem nurkowania. Szkolimy jak kożystać z Koła, tabeli stworzonej przez PADI, która pozwoli Ci obliczyć czasy dekompresji oraz zaplanować nurkowanie zgodnie z możliwościami zbiornika, tak, aby było ono ciekawe, ale i bezpieczne. 

Zapraszamy na tę specjalizację we Wrześniu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz:  http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/nurkowanie-wielopoziomowe

Aby zapisać się na specjalizację napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: +48 880 000 899   

 

specjalizacja sierpień nurkowanie nocne

Nurkowanie nie musi konczyć się wraz z zachodem słonca! Nurkowanie nocne, to specjalizacja, która pozwala młodym nurkom poszerzyć swoje kwalifikacje związane z nawigacją w wodzie, odpowiednim zachowaniem podczas trudnych warunków oraz bezpieczeństwem.  Nurek, który potrafi dobrze nurkować nocą, nawet na niewielkich głębokościach odnajdzie się rónie dobrze podczas nurkowania technicznego poniżej 40 metrów, gdzie widoczność i dopływ światła jest ograniczony!

Zapraszamy na tę specjalizację w Sierpniu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz:  http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/nurkowanie-nocne 

 

specjalizacja lipiecjpg 2

Specjalizacja miesiąca na Lipiec, to nurkowanie wrakowe. Specjalnie w tym miesiącu oferujemy wyjazy w miescja, które pozwolą Ci zaczerpnąć pełnię słońca i wakacyjnej przygody. Nurkowanie wrakowe, to specjalizacja wymagająca dużej odpowiedzialności i umiejętności technicznych.

Odkrywanie podwodnych tajemnic, jest fascynującym i wzbogacającym doświadczeniem. Czekają na Ciebie wraki statków, samolotów, czy innych dużych obiektów, które możesz dowolnie zwiedzać i oglądać. Dzięki tej specjalizacji nurkowanie głębokie nie będzie Ci straszne! 

Zapraszamy na tą specjalizację w Lipcu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

 Więcej o kursie znajdziesz tutaj: http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/nurkowanie-wrakowe 

 

 

czerwiec nurkowanie gbokie aquamatic

 Wakacje, to wymarzony czas na przygody i aktywny wypoczynek! Podaruj sobie niezapomnianą okazję,  do tego, aby wspólnie z Nami odkryć głębiny. Specjalizacjia- Nurkowanie Głębokie, to idealny pomysł na poszerzenie swoich możliwości nurkowych. Jeśli jesteś po podstawowym kursie OWD, będziesz miał wyśmienitą okazję, aby zwiększyć swoje możliwości samodzielnego nurkowania. Cieple wakacyjne wody zapraszają do nurkowania!

Zapraszamy na tą specjalizację w Czerwcu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej o kursie znajdziesz tutaj:

http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/nurkowanie-glebokie

 

 

fotografia podwodna specjalizacja maj

 

Długi weekend Majowy, to wyjątkowa okazaja na wypoczynek, relaks i poświęcenie się swojemu hobby! Nurkowanie to jedno, ale nie brakuje przecież miłośników fotografii, którzy na pewno chcieliby spróbować czegoś nowego! Fotografia podwodna łączy ze sobą pasję i jest idealnym sposobem na zarejestrowanie swoich podwodnych wyczynów. Milośnicy nurkowania urzywają różnych sprzętów w celu dokumentacji swojego nurkowania, fotografowanie i kamerowanie pod wodą jest też idealnym rozwiązaniem dla bilologów i botaników, którzy badają podwodną faunę i florę. Nie mniej jednak fotografia podwodna jest świetną zabawą i nawet w polskich akwenach można zrobić interesujące podwodne zdjęcia!

Zapraszamy na tą specjalizację w Maju! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej o kursie znajdziesz tutaj:

http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/fotografia-podwodna

 

identyfikacja ryb specjalizacja nurkowa kwiecie

Jeśli nie masz pomysłu jak wykorzystać ciepłe wiosenne słońce i piękna pogodę, to mamy propozycję dla Ciebie! Warto otworzyć sezon nurkowy z nowymi doświadczeniami i wiedzą, dlatego naszą propozycją na Kwiecień jest Specjalizacja- Identyfikacja Ryb AWARE.  

Kursy specjalizacyjne są dla osob, które chcą rozwijać swoją nurkową pasję i otrzymywać dodatkowe uprawnienia w dziedzinach pogłębiających kwalifikacje nurka. Identyfikacja ryb, jest nie tylko zdolnością dla zapalonych fanów wędkarstwa, jest bardzo przydatną umiejętnością podczas nurkowania rekreacyjnego w polskich jeziorach!

Zapraszamy na tą specjalizację w Kwietniu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka o 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!


Więcej o kursie znajdziesz tutaj:

http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/identyfikacja-ryb-aware 

 

 

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899   
E-MAIL:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.