Nurkowanie i kursy nurkowania

 specjalizacja grudzień rescue diver

Grudzień w tym roku mamy ciepły i bez lodu. Nie oznacza to jednak, że nurkowania o tej porze roku nie mogą być ciekawe. Ilość nurków pod wodą zmniejszyła się, można jednak czasami jeszcze kogoś pod wodą spotkać. Nurkując, musimy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie, ale i za swojego nurkowego partnera oraz inne osoby znajdujące się pod wodą. Zgłębienie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa to bardzo ważne aspekty, które pomogą nam w trudnej sytuacji pod wodą i w rezultacie mogą uratować komuś życie. Warto pomyśleć o tej specjalizacji, zwłaszcza jeśli planujemy częste nurkowania w trudnych warunkach, aczkolwiek pewne procedury dobrze jest mieć przećwiczone w razie każdego wypadku. 

Specjalizacja Pierwsza Pomoc to specjalizacja przygotowana specjalnie na grudzień. Takiego szkolenia nie wypada przegapić, bo to wyjątkowa okazja na poszerzenie własnych umiejętności oraz możliwość na uratowanie komuś życia!

Zapraszamy na tę specjalizację w grudniu. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz w zakładce: http://www.aquamatic.pl/pozostale-kursy/pierwsza-pomoc-medyczna

Zapisz się na specjalizację:  
mail: aquamatic@aquamatic.pl

tel. +48 880 000 899 

 

specjalizacja listopad kurs nurkowania

 

Listopad to nurkowanie w suchym skafandrze i możliwość korzystania z dobrej przejrzystości wody, która nadeszła razem z jesienią. Nurkowanie w takich warunkach sprawia, że nabieramy chęci na coraz to głębsze zanurzenie. Wymaga to nie tylko kwalifikacji do nurkowania głębokiego, ale również umiejętności używania odpowiednich mieszanek gazowych. Nitrox, to powietrze z tlenem w różnych proporcjach. Dzięki przewadze tlenu w naszym powietrzu, możemy pozwolić sobie na głębokie nurkowanie, ponieważ powietrze takie utrzymuje nasze ciało w dużym stopniu bardziej aktywne i pobudzone. Nurkując na tej mieszance gazowej, oddycha się łatwiej, co staje się bardzo ważne zwłaszcza przy dużych głębokościach i dużym ciśnieniu.

Specjalizacja Nitroksowa to specjalizacja przygotowana specjalnie na listopad. Nie można przegapić podobnej możliwości, jeśli planujemy nurkowanie techniczne w suchym skafandrze i w odpowiedniej konfiguracji butli. Zapraszamy na nurkowanie na nitroksie już w listopadzie!

Zapraszamy na tę specjalizację w listopadzie. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz w zakładce: http://www.aquamatic.pl/specjalizacje/nurkowanie-nitroksowe

Zapisz się na specjalizację:  
mail:aquamatic@aquamatic.pl

tel. +48 880 000 899

 

specjalizacja październik

Jesienią wody w zbiornikach w Polsce stają się wyjątkowo przejrzyste. Jest to więc idealny czas, aby stworzyć swoją własną dokumentację podwodną! W tym celu polecamy fotografię cyfrową! Jest to specjalizacja miesiąca w październiku. Dzięki niej możesz nauczyć się więcej na temat fotografowania pod wodą. Pokażemy Ci dostępny na rynku sprzęt, jakim możesz się posługiwać, odbędziesz również z nami nurkowania, podczas których będziesz mógł w praktyce spróbować swoich sił w uwiecznianiu życia podwodnego w formie filmu bądź zdjęcia.

Fotografia podwodna jest świetną zabawą i nawet w polskich akwenach można zrobić interesujące podwodne zdjęcia! Jest