Bałtyk nurkowanie wrakowe

aquamatic gurner see2

Nurkowanie wrakowe. Bałtyk. 

Termin: 20.08 - 23.08 [4 dni]

Cena: SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis: 

 Polski urlop nie może obyć się bez wyjazdu nad Bałtyckie morze. Czterodniowy wyjazd odbędzie się w sierpniu. W tym czasie przeprowadzamy specjalizacje i kursy. Specjalizacja - nurkowanie wrakowe przeprowadzona w wodach naszego morza, to nie lada przeżycie!

Poziom nurka:

Na wyjazd zapraszamy nurków mających kwalifikacje Advanced Open Water Diver i wyższe.

Miejsce:

Wyjazd czterodniowy na Hel i w okolice Jastarnii. Na miejscu przewidizany nocleg pod namiotami, na polu w niedużej odległości od morza.

Nurkowanie:

Nurkowania odbędą się na głębokościach od 30 do 40 metrów. Przewidziane jest nurkowanie na najciekawszych zatopionych wrakach.

Dojazd:

Dojazd i powrót jak również przejazdy na miejscu nad morzem zapewnia Aguamatic.pl, mamy w ofercie busy, które zapewniają komfort i wygodę podczas długiej podróży. Cennik transportu

Informacje dodatkowe: 

Wypożyczamy pełny sprzęt nurkowy dla uczestników wyjazdu. Wyżywienie i ubezpieczenie nurkowe we własnym zakresie.

 

Aby uzyskać szczegóły dotyczące wyjazdu nurkowego nad Bałtyk napisz, lub dźwoń!

TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz wiedzieć więcej na temat Specjalozacji nurkowej - nurkowanie wrakowe? Przeczytaj więcej >> TUTAJ.

aquamatic baltyk wyjazd nurkowy

 

Termin: 20.08 - 23.08 [4 dni]

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

aquamatic baltyk wyjazd nurkowy kurs wrakowy padi