Chorwacja Wyspa Pag

Do Bazy Nurkowej w Metajnie zapraszamy już 26 maja do 29 września 2018

886975 1096162600396460 2092605397100175851 o

Nurkowanie w Chorwacji.
Termin 26.05.2018 - 29.09.2018
Cena: od 220euro - 
Turystyka nurkowa T10 (5 dni nurkowych, po 2 nurkowania dziennie).

Słońce, przejrzysta woda, kolorowe życie podwodne i zabawa w gronie zapalonych płetwonurków czekają na Ciebie przez cały sezon na wyspie Pag.


Opis:

Majówka w Chorwacji w Polskiej Bazie Nurkowej w Metajnie, ZOBACZ OFERTE.

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!: Baza Nurkowa w Chorwacji: +385 976 444 116 ||  instruktor nurkowania Sławek Wróż Baza Nurkowa: +48 602579030 || mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Chciałbyś zacząć nurkować? Mamy dla Ciebie jednotygodniowe podstawowe kursy nurkowania Open Water Diver (OWD) w systemie PADI, które wprowadzą Cię w świat podwodnej fascynacji i przygody. Schodząc pod wodę przeżyjesz niezapomniane chwile podczas obserwacji najbardziej wymyślnych form życia. Morza, rzeki i jeziora odkryją przed tobą swoje tajemnice. Założeniem kursu jest nie tylko nauka nurkowania, ale także sprawienie przyjemności jego uczestnikom, którzy w prosty sposób mogą zdobyć odpowiednią wiedzę.

   Nurkowanie to także wspaniała zabawa dla dzieci, a przecież nic bardziej nie cieszy rodziców niż widok ich roześmianych pociech.

  Nie jesteś pewny czy kurs nurkowy i w ogóle nurkowanie to coś dla Ciebie? Odkryj nurkowanie w akwalungu to jedno nurkowanie w pełnym sprzęcie z instruktorem, po uprzednim krótkim wykładzie teoretycznym.

   Jeżeli już nurkujesz i interesuje Cię turystyka nurkowa, to mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne miejsca nurkowe do podwodnego zwiedzania oraz podnoszenia swoich umiejętności na kursach zaawansowanych.

Majówka w Chorwacji w Polskiej Bazie Nurkowej w Metajnie, ZOBACZ OFERTE.

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!: Baza Nurkowa w Chorwacji: +385 976 444 116 ||  instruktor nurkowania Sławek Wróż Baza Nurkowa: +48 602579030 || mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

A jeśli dodatkowo chcesz wypocząć w promieniach słońca, spróbować sił na nartach wodnych lub odbyć przejażdżkę motorówką to miejsce także dla Ciebie!

   Jeszcze się zastanawiasz? Przeczytaj informacje o tym, jak wygląda baza nurkowa, obejrzyj zdjęcia i pamiętaj, że to tylko malutki kawałek tego, co możesz tam zobaczyć i przeżyć! Zobacz opis bazy -> http://www.aquamatic.pl/baza-chorwacja-metajna-wyjazdy.

   Tu znajdziesz wszystkie ceny, możesz zobaczyć zdjęcia apartamentów i opis miejsca Twojego letniego wypoczynku!

Poziom nurka:

Na wyjazd zapraszamy wszystkie osoby, które nie mają jeszcze certyfikatu nurkowego. W Bazie Nurkowej w Chorwacji można zrobić kurs nurkowy OWD jak i wyższe kwalifikacje.

Miejsce:

Chorwacja wyspa Pag. Miejscowość Metajna. Noclegi w chorwackich apartamentach o wysokim standardzie.

Nurkowanie:

 Nurkowania odbędą się na głębokościach około 10 - 40 metrów. Każdego dnia przewidziane są minimum dwa nurkowania w zalezności od wybranego pakietu nurkowego. 

Dojazd:

Dojazd do Bazy Nurkowej Aquamatic w Metajnie odbywa się we własnym zakresie. Bądź: Cennik transportu

Przewodnik:

Zapewniamy opiekę przewodnika po wyspie Pag jak i Divemastera i Instruktora pod wodą. 

Informacje dodatkowe:

Wypożyczamy pełny sprzęt nurkowy dla uczestników wyjazdu; nabijamy butle powietrzem i mieszankami powietrznymi. 

Cena:
Pełen cennik usług na Bazie w Metajnie na stronie >> kursy nurkowe i nurkowanie w chorwacji

Do Bazy Nurkowej w Metajnie zapraszamy już 26 maja do

29 września 2018!

Nurkuj z nami!

Baza Nurkowa w Chorwacji: +385 976 444 116 ||  instruktor nurkowania Sławek Wróż Baza Nurkowa: +48 602579030 || mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.