Alpejskie jeziora Austria Grüner See i Attersee

chorwacja nurkowanie wyjazd nurkowy owd uroki wyspy metajnałodki13

Nurkowanie Austria Grüner See i Attersee.

Termin: 18-21.06.2015 [4 dni]
Cena: 1200 zł 

chorwacja nurkowanie wyjazd nurkowy owd uroki wyspy metajnałodki12

Opis:

Chcesz wybrać się z nami na nurkowanie w najbardziej wyjątkowych jeziorach Europy? 

 Wyjazd nad Jezioro Grüner See to prawdziwa gratka dla każdego nurka! Akwen ten należy do zupełnie wyjątkowych, można w nim bowiem zanurkować tylko przez dwa miesiące w roku, ponieważ przez resztę czasu, właściwie nie istnieje.

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Nurkowanie w Jeziorze Grüner See jest możliwe w Maju i Czerwcu, ponieważ mniej więcej w tym właśnie czasie, woda w zbiorniku osiąga maksymalną głębokość - około 12 m. Po upływie tych miesięcy woda opada i przez resztę roku możemy zobaczyć w tym miejscu jedynie park. Austriackie Jezioro powstaje wraz z nadejściem wiosny, kiedy to krystaliczna, źródlana woda napływa z gór do doliny.

 Wyjątkowym przeżyciem jest zobaczenie samego zjawiska, a co dopiero zanurzenie się w przejrzystej wodzie. Nurkować w tym miejscu mogą osoby o każdym stopniu nurka, ponieważ podstawowy stopień OWD upoważnia do zanurzenia się nawet na 18 metrów. Na wyjazd zapewniamy transport i wypożyczamy sprzęt nurkowy. Jesteśmy zaopatrzeni w sprężarkę, więc nabijanie butli i kilkukrotne zejście pod wodę, nie jest problemem!

chorwacja nurkowanie wyjazd nurkowy owd uroki wyspy metajnałodki6

Austryjackie Jezioro jak z bajki - czy morze być coś lepszego?

 Nasz wyjazd trwa 4 dni, w tym czasie będziemy mieli okazję nie tylko zanurkować w Jeziorze Grüner See, ale i w jeszcze jednym pobliskim akwenie, aby jak najbardziej skorzystać z wyjazdu do Austrii. Wszystkie jeziora na tym terenie są interesujące, dlatego chcemy urozmaicić naszą podróż o dodatkowe nurkowania. Będąc już nad Jeziorem Grüner See zakwateriujemy się w pobliskim pensjonacie. Czarująca okolica sprzyja wycieczką i pieszym spacerom. Niezwykle czarująca i zdrowa aura górskich terenów Austrii sprawi, że nasza podróż będzie wyjątkowym, majowym rozpoczęciem zezonu nurkowego.

 chorwacja nurkowanie wyjazd nurkowy owd uroki wyspy metajnałodki4

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poziom nurka:

Na wyjazd zapraszamy nurków mających kwalifikacje Open Water Diver i wyższe.

Miejsce:

Wyjazd czterodniowy obejmuje nurkowanie w alpejskich jeziorach w Austrii -  Grüner See i Attersee. Nocleg w apartamentach

Nurkowanie:

 Nurkowania odbędą się na głębokościach około 10 - 30 metrów. Każdego dnia przewidziane są minimum dwa nurkowania. Możesz poczytać na ten temat TUTAJ  

Dojazd:

 Dojazd i powrót jak również przejazdy już w Austrii zapewnia Aguamatic.pl, mamy w ofercie busy, które zapewniają komfort i wygodę podczas długiej podróży. Maksymalna liczba osób w busie 8.Cennik transportu

Przewodnik:

Zapewniamy opiekę przewodnika w Austrii, jak i Divemastera pod wodą.

Ramowy plan podróży:

28.05 (czwartek) Wyruszamy z Wrocławia w godzinach porannych;

29.05 (piatek)  Z samego rana nurkujemy Gruner See. Na miejscu wykonujemy 2 nurkowania,  a następnie ruszamy nad Attersee, gdzie mamy zarezerwowane noclegi;

30.05.(sobota) Nurkujemy w najlepszych dievespotach Attersee. Jeśli warunki będą zadowalające planujemy także nurkowanie w rzece Traun;

30.05 (niedziela) Nurkujemy w Attersee do ok 13 oraz powrót do Wrocławia ok godz  22;

Informacje dodatkowe:

Wypożyczamy pełny sprzęt nurkowy dla uczestników wyjazdu

Cena:

dla osób nurkujących z transportem : 1200 zł.
dla osób nurkujących bez transportu: 900 zł.
dla osób nienurkujących z transportem 900 zł.
dla osób nienurkujących bez transportu 500 zł. 

W cenę wyjazdu dla osób nurkujących korzystających z naszego transportu wliczone: 

  • organizacja 6 nurkowań
  • zakwaterowanie ( 3 noclegi )
  •  transport ( paliwo, opłaty drogowe, parking )
  •  ładowanie butli powietrzem
  •  zabezpieczenie medyczne ( zestaw tlenowy, apteczka )
  •  wypożyczenie butli i balastu
  • pośrednia opieka przewodnika 

Cena nie zawiera:

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

chorwacja nurkowanie wyjazd nurkowy owd uroki wyspy metajnałodki2

 chorwacja nurkowanie wyjazd nurkowy owd uroki wyspy metajnałodki9

chorwacja nurkowanie wyjazd nurkowy owd uroki wyspy metajnałodki5

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899    

E-MAIL:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.