Malta - Gozo

malta nurkowanie  oferta 24


Nurkowanie na Malcie.

Termin: 07. (środa) - 18.10 (niedziela) [12 dni]

Cena: 2500 zł + bilet lotniczy


Opis:   

Marzy Ci się słońce, przejrzysta woda i niezapomniane widoki? Urlop pełen relaksu i dobrej zabawy? Chcesz poznać Maltę od jej prawdziwej strony, z dala od turystycznego zgiełku i tłumu? Wrześniowy wyjazd na Maltę, będzie dla Ciebie idealny!

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

   Malta, to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia dla każdego nurka! W wodach archipelagu znajdują się liczne rafy i jaskinie. Bujna, egzotyczna przyroda Morza Śródziemnego otwiera przed nurkami świat pełen kolorów, piękna i niesamowitych, podwodnych stworzeń. Nurkowanie na Malcie, to również wraki statków i samolotów, kamienne zatopione zabytki, które czekają na ich odkrycie!

nurkowanie malta zdjęcia wyjazd urlop nurkowanie


   Nurkowanie z Aquaamtic.pl, to odkrywanie jednej z trzech największych wysp archipelagu - Gozo. Jest to najbardziej sprzyjające spokojnemu nurkowaniu miejsce na Malcie. Na Gozo, każdy znajdzie coś dla siebie! Znajdują się tutaj trzy wielkie wraki statków Cominoland, Xlendi i Karwela. Wśród planu podróży zwiedzamy też tak legendarne miejsca jak Blue Hole, Azure Window i Chimney & Reef Gozo. Odwiedzimy też rozsławioną przez Jacques Cousteau, Inland Sea!

    Na Gozo znajduje się wiele przepięknych miejsc nurkowych, które opisujemy szczegółowo w zakładce "Miejsca nurkowe -> Malta".

malta zdj 3

malta zdj 5

malta zdj 2

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


   Podczas  wyjazdu planujemy nurkowanie w ponad 15 miejscach nurkowych, dodatkowo zwiedzanie miast i zabytków, smakowanie maltańskiej kultury!


   Urlop idealny, to urlop aktywny, okraszony dużą dawką przepięknych widoków, ciepłej pogody i niesamowitych miejsc nurkowych, których nie zapomnisz do końca życia! Nie daj sobie odebrać możliwości przeżycia tych wspaniałych chwil! Mamy jeszcze wolne miejsca! Nie zwlekaj, zadzwoń i rezerwuj juz dziś! 

   Zapraszamy na niezapomniane nurkowanie na Malcie!

Poziom nurka:

Na wyjazd zapraszamy nurków mających kwalifikacje Advanced Open Water Diver i wyższe.

Miejsce:

Wyjazd dwunastodniowy na jedną z trzech największych wysp Malty - Gozo. Nocleg w apartamentach

Nurkowanie:

Nurkowania odbędą się na głębokościach około 30 - 40 metrów. Przewidziane jest nurkowanie na ponad 15 miejscach nurkowych na Malcie. Możesz poczytać na ten temat TUTAJ

Dojazd:

Na Maltę organizowany jest przelot samolotem w obie strony bezpośrednio z Wrocławia. Na miejscu na wyspie Gozo, transport to samochód terenowy, który mieści 6 osób + sprzęt nurkowy.

Przewodnik:

Zapewniamy opiekę przewodnika po wyspie, jak i Divemastera pod wodą. Miejsca nurkowe są przez nas wyselekcjonowane tak, aby zapewnić nurkom jak największą różnorodność i szerokie spektrum wrażeń.

Informacje dodatkowe:

Wypożyczamy pełny sprzęt nurkowy dla uczestników wyjazdu.

Cena:

2500 zł + bilet lotniczy

Cena nie zawiera:

Termin: 07. (środa) - 18.10 (niedziela) [12 dni]

malta geleria nurkowanie aquamatic 2

 Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 malta zdj 7
malta zdj 4

malta zdj 6

malta nurkowanie  oferta 1