Zakończenie sezonu nurkowego

Rasterbation1


ZAKOŃCZENIE SEZONU NURKOWEGO 2014; Łagów

Termin: weekend [4.10-5.10.2014]

Centa: skontaktuj się z nami: telefon: +48 880 000 899  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis:  

Jesteś nurkiem rekreacyjnym lub technicznym? Nurkujesz w Polsce i za granicą? Chciałbyś w ciekawy sposób zakończyć sezon nurkowy 2014?

  Zapraszamy wszystkich nurków na weekendowy wyjazd nurkowy w Łagowie, nad Jeziorem Trześniowskim, organizowany specjalnie na zakończenie tegorocznego sezonu nurkowego!

 
  Łagów, zwany perłą Ziemi Lubuskiej, to miasteczko turystyczne, które dzięki swojej bogatej historii, oferuje wiele atrakcji turystycznych i wypoczynkowych. Do 1932 roku, posiadał on również prawa miejskie. Przez prawie cały czas, miejsce to pełniło funkcję uzdrowiska i tak też jest do teraz. W okolicy znajduje się Krajobrazowy Park Narodowy. Wody znajdującego się obok Jeziora Trześniowskiego, posiadają I klasę czystości! Oznacza, to, że jesienią przy takich warunkach, możemy liczyć na nurkowanie z przejrzystością ponad 10 m! Wody te słyną z możliwości nurkowania tu bez dodatkowego oświetlenia, na głębokość do 40 m!


Więcej informacji o Jeziorze Trześniowskim znajdziesz TUTAJ.


Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Okolica ta sprzyja wypoczynkowi rodzinnemu. Łagów oferuje wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu. Będą to nie tylko piesze, czy rowerowe wycieczki nad wodą i w okolicach Parku Krajobrazowego lecz również rowery wodne, czy siatkówka. To miejsce, idealne na weekendowy wyjazd. 


  W sobotni wieczór planujemy wspólne grillowanie! Jest to dobry czas na dzielenie się swoimi doświadczeniami nurkowymi i podsumowaniem wyjazdów z 2014 roku. Wtedy też będzie okazja wspólnego planowania wyjazdów na 2015 rok! Razem z Aquamatic.pl będziesz mógł stworzyć swój wymarzony kalendarz nurkowy, który będziemy realizować w weekendowych wyjazdach nurkowych w 2015 roku!

Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość dostępnych miejsc ograniczona! 

Zbiórka uczestników:

  • sobota (4.10.2014) o godz. 8:00 w CN Aquamatic, ul Środkowa 5b Wrocław

Poziom nurka:
Na wyjazd zapraszamy nurków mających kwalifikacje Open Water Diver i wyższe. Podczas wyjazdu można rónież zaliczyć nurkowania plenerowe z kursu nurkowego.

Miejsce:
Wyjazd weekendowy. Do wybranego jeziora bądź kamieniołomu na zakończenie sezonu.

Dojazd:
Transport 8-mio osobowym busem : 110 zł/os lubdojazd własny (jeśli dojazd własny prosimy o informacje).

Przewodnik:
Zapewniamy opiekę Divemastera i Instruktora pod wodą. 

Informacje dodatkowe:
Wypożyczamy pełny sprzęt nurkowy dla uczestników wyjazdu.  Wypożyczenie butli/sprzętu zgodnie z cennikiem Aquamatic.pl. ->KLIK

Cena:
do indywidualnego ustalenia; SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena nie zawiera:

Więcej informacji o Jeziorze Trześniowskim znajdziesz TUTAJ.


Aby zarezerwować miejsce, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!:  TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ilość dostępnych miejsc ograniczona!

zakonczenie sezonu nurkowego