+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Aqua Lung na rok 2015 poleca nowy, klasyczny jacket nurkowy, który jest przeznaczony szczególnie dla nurków rekreacyjnych. Nowy jacket ma wygodny, zintegrowany system balastowy. Jakość oferowanego sprzętu jest bez zarzutu, zwłaszcza w stosunku do ceny. Jacket wykonany jest z dobrych materiałów: komora z materiału typu Resistek, a inne elementy wykonane z Armor x. Stanowi on znakomitą inwestycję dla nurków rekreacyjnych, którzy chcą, aby ich sprzęt dobrze służył im przez lata.

aqua lung pro hd jacket klasyczny nurkowanie rekreacyjne

Jacket jest bogato wyposażony w liczne kieszenie i zapięcia, tak aby stworzyć nurkowi jak największy komfort podczas nurkowania i jak najwięcej możliwości wygodnego przymocowania sprzętu. 5 stalowych D-ringów różnej wielkości rozmieszczonych jest z przodu i z boku. Znajdziesz też kieszeń na octopus, chroniącą twoje przewody, jak i pozwalającą na szybkie odnalezienie zapasowego automatu. Podobnie sprawa ma się z manometrem i mocowaniem noża. Wszystko dla jak najwygodniejszego i jak najsprawniejszego używania sprzętu pod wodą.

aqua lung pro hd jacket klasyczny nurkowanie rekreacyjne dobra cena sklep nurkowy

Dla uzyskania idealnego trymu pod wodą zestaw kieszeni balastowych, gdzie ciężar jest równomiernie rozłożony. Jeśli chodzi o balast, w rozmiarze XS – ML, można zapakować 9 kg, a w rozmiarach większych zmieści się do 13,5 kg.

Nie jest to koniec wygody nurka. Jacket wyposażony jest w nisko profilowy noszak lędźwiowy. Jest bardzo stabilny i przede wszystkim utrzymuje nurka na powierzchni w pozycji pionowej.

Jacket dostępny jest w wielu sklepach nurkowych w Polsce.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl