+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Aqua Lung podjął się stworzenia idealnego, podstawowego zestawu do nurkowania, który zarazem świetnie by wyglądał i prezentowałby sobą świetną jakość. Zestaw Aqua Lung Combo zawiera klasyczną maskę serii Look i fajkę Zephyr.

Sprzęt powinien spodobać się każdemu. Aqua Lung proponuje dwa modele maski w przezroczystym neoprenem i kolorowym wykończeniem: żółtym i pomarańczowym. Dla wybrednych jest również zestaw Aqua Lung Combo w czerni – nietransparentna opcja spodoba się wszystkim fanom czarnego sylikonu. Zaletą takiego wykończenia jest nieżółknięcie materiału po pewnym czasie, jak również skupienie wzroku nurka bez rozpraszania go (jak w przypadku przezroczystego sylikonu). Czarny materiał maski jest również uznawany za bardziej profesjonalny i jest częściej wybierany przez nurków.

Zestaw ma za zadanie skrócić klientom czas wyboru sprzętu nurkowego ABC, tak aby dobór kolorystyczny, wygląd i jakość zgrywały się jak najlepiej.

Zestaw Aqua Lung Look/ Zephyr Combo wykonany jest  z materiałów najwyższej jakości, tak aby sprzęt pasował dla nurka o każdym stopniu  zaawansowania.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl