+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Aqualung Black Ice

Skrzydło Black Ice od firmy APEKS jest dobrą pozycją dla wymagających. Aqualung daje bowiem dużą wygodę podczas nurkowania, dzięki opatentowanemu systemowi Wrapture, który dopasowuje butlę wzdłuż części lędźwiowej kręgosłupa i tym samym zupełnie odciąża plecy nurka. Sprawia, że butla idealnie dopasowuje się i umożliwia całkowity komfort, nawet dla osób chorujących na dolegliwości związane z kręgosłupem, a które chciałyby wciąż cieszyć się tym sportem. Wśród innowacyjności sprzętu Black Ice znajdujemy wiele udogodnień, które znajdują zastosowanie również wśród zwykłych użytkowników. W wyposażeniu znajdujemy udogodnienia takie jak 5 dużych nierdzewnych, stalowych D-ringów na akcesoria, czy kieszeń na dodatkową maskę, którą otwieramy z dołu. 

Aqualung Black Ice zawiera system zintegrowanego balastu o maksymalnej ładowności do 19 kg. Dodatkowo zawiera 4 zawory spustowe, które służą również jako zawory nadmiarowe. Przydatną dodatkową funkcją jest możliwość instalacji systemu Twin za pomocą zestawu (p/n 427106). Udoskonalona wersja modelu Black Diamond produkowana jest w systemie modułowym, tylko w jednym kolorze i jedynie w trzech rozmiarach. Ta stosunkowo mało zasobna opcja wyboru rekompensowana jest w zupełności dzięki sporej ilości możliwości regulacji zarówno pasa brzusznego, jak i pasów ramiennych. 

Solidna konstrukcja Black Ice i pewny komfort pozycjonuje nowość APEKS’a dość wysoko i sprawia, że jest on marzeniem niejednego amatora nurkowania.

 

skrzydło

 

Dodatkowe właściwości sprzętu:

  • Oczka do mocowania noża nurkowego
  • Odblaskowe SOLAS do montażu inflatora
  • 5 D-ringi ze stali nierdzewnej, 50 mm
  • Zawór spustowy na prawym ramieniu
  • Powrót poduszki podkładu można usunąć
  • Regulowana w klatce piersiowej
  • Odchylana kieszeń na lewej
  • Kieszeń na zamek na prawo na małe część

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl