+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Aqualung Core Supreme to świetna opcja automatu dla każdego nurka, który najczęściej zanurza się w wodach polskich, czy kamieniołomach.  Świetne osiągi II stopnia tego automatu dowodzą, że z łatwością radzi on sobie w wodach zimnych. Można bez obaw wchodzić do wody z automatem Core Supreme zarówno wczesną wiosną, jak i latem.

Ponadto nowy Aqualung wyposażony jest w anatomiczny ustnik, który dobrze się układa i nie męczy szczęki. Ponadto ustnik wykonany jest z silikonu, trudno go zużyć, a czyszczenie jest banalnie łatwe. Chwalona jest również podstawa i kierownica wydechu, jest wykonana z wytrzymałego tworzywa. Ponadto automat wyposażony jest w przełącznik regulujący efekt Venturiego i tym samym prowadzi do dobrego przepływu gazu przy głębokich nurkowaniach.

Jak na razie same plusy, zwłaszcza dla fanów polskich wód. Automat Agualung Core wykonany został dla wygody w oddychaniu i prezentuje wszystkie dostępne nowości, jeśli chodzi o rozwiązania w designie. Model na 2015 to lekkość (waga to 178 gramów) i wysmakowana prostota, której trudno się oprzeć.

Pierwszy stopień też ma się czym chwalić. System automatycznego domykania zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń do środka, dzięki czemu nie jest możliwa korozja i złe funkcjonowanie automatu.  Wykonany z dobrej jakości materiałów z brązu i wielopowłokowej warstwy chromu. To gwarancja, że automat długo nam posłuży. 2 Porty HP i 4 porty LP w układzie zoptymalizowanym dla wygodnego rozmieszczenia węży, wszystko przemyślane i skonstruowane z myślą o jak największej wygodzie podczas użytkowania.

Automat dostępny jest w zestawie z wężem o długości 73 cm.

Aqualung Calypso Titan Classic large sklep nurkowy

Dane techniczne:

I Stopień CORE SUPREME ACD DIN:
•    300 bar
•    2 porty HP
•    4 porty LP
•    System automatycznego domykania ACD
•    Sucha komora, odciążony
•    Przeznaczony na zimne wody EN 250

II Stopień CORE SUPREME:
•    Ustnik anatomiczny

•    Regulacja oporów oddechowych
•    Wąż gumowy międzystopniowy

Octopus Calipso Titan

1

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl