+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

 

Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

Automat oddechowy AquaLung Legend LUX Supreme ma wiele funkcji, które uprzyjemnią nurkowania profesjonalne i amatorskie. Pierwszy stopień posiada automatyczne uszczelnienie Auto-Closure Device (ACD). Ten suchy system Legend LUX’a zatrzymuje w komorze głównej gromadzącą się wodę i tym samym zapobiega przed ewentualnymi zanieczyszczeniami. Zapewnia wysoką wytrzymałość na dużych głębokościach. Automat AquaLung zapewnia wiele dogodnych możliwości w celu zapewnienia nurkowi wygody w dostępie do butli. Są za to odpowiedzialne 2 porty HP i 4 porty MP.

Pozwalający na swobodniejsze oddychanie pierwszy stopień daje wrażenie odczucia zwilżonego powietrza, ułatwia znacznie oddychanie i tym samym zwiększa swoją wydajność. Dodatkową informacją jest fakt, że Aqualung z serii Lux jest kompatybilny z Nitroxem do 40% tlenu.

Za pomocą drugiego stopnia Lux możemy kontrolować kierunek powietrza, jak również zmniejszyć wysiłek oddychania. Jego przemyślany ustnik daje komfort i nie męczy szczęki, więc bez obaw możemy używać go również na dłuższe nurkowania. Aqualung Legend jest też wyposażony w wymiennik ciepła, który otacza mechanizm zaworowy. Będziemy mogli zapomnieć więc o zimnie spowodowanym przez ekspansję gazu podczas dłuższych nurkowań.

aquamatic Aqualung Legend Lux Supreme ACD DIN

Dane techniczne:

  • pierwszy stopień DIN Aqualung Legend LX Supreme
  • drugi stopień Legend LX Supreme
  • octopus Aqualung Legend
  • manometr TERMO 300 bar z wężem 80cm
  • ultralekkie i wytrzymałe, nowoczesne węże FLEX LP 70cm i 90cm

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl