+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik apartamenty nurkowanie chorwacja wakacje

Baza nurkowa czynna jest od 27 kwietnia do 4 maja oraz od  25 maja do 28 września 2019. Inne terminy możliwe dla grup zorganizowanych.

Polska Baza Nurkowa w Metajnie będzie czynna w 2019 przez prawie pół roku. W tym czasie można korzystać ze wszystkich wygód, jakie oferujemy. Baza Nurkowa w Metajnie wyposażona jest wsprzęt do nurkowania, który można wypożyczyć i korzystać z niego podczas nurkowania, sprężarkę do nabijania butli powietrzem i nitroxem oraz szybką łódź motorową. Baza obsługiwana jest przez polskich instruktorów i divemasterów, którzy służyć Ci będą wszelką pomocą, doradzą przy doborze sprzętu, opowiedzą o najlepszych miejscach nurkowych i przygotują do zejścia pod wodę.

Metajna to bardzo spokojny region. Charakteryzuje go wyjątkowo czysta woda, która pozwala dojrzeć podwodne życie nawet z brzegu. Słońce i piękna pogoda sprzyjają spacerom i długim wycieczkom, dzięki którym można poznać okolice i ich uroki również na lądzie.

Pobyt w bazie nurkowej w Metajnie to również idealna okazja, by pokusić się o zrobienie kursu PADI OWD. Kurs OWD w ciepłych wodach Chorwacji to niesamowita przyjemność i niezwykła przygoda. Kurs trwa 5 dni i jest kompletnym przygotowaniem nurka do nurkowania do głębokości 18 metrów. Patrz nurkowanie OWD >> https://www.aquamatic.pl/kurs-podstawowy-owd-padi/

Nurkową przygodę mogą rozpocząć zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież oraz dzieci (Junior OWD od 10 lat, Bubble maker od 8 lat). 

Kursy rozpoczynają się co tydzień. Zaczynamy od majówki  i później 25 maja ! 

Baza nurkowa dysponuje siedmioma apartamentami o wysokim standardzie. Wyposażone są w aneksy kuchenne i łazienki. Podczas wypoczynku niczego Ci nie zabraknie. W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze, a od okolicznych kupców nabyć można świeże ryby i owoce morza, jak i wyroby regionalne.  

Baza Nurkowa w Metajnie to również noclegi *** w Chorwacji. Jeśli szukasz miłego i pewnego miejsca na wakacje w Chorwacji – Metajna 143 to idealny adres. Mamy pokoje i studia o wysokim standardzie, które z pewnością Ci się spodobają. Pokoje i studia z klimatyzacją i łazienkami, a niektóre z nich mają indywidualne aneksy kuchenne. 

APARTAMENTY >> https://www.aquamatic.pl/noclegi-metajna

 przycisk rezerwacja

>> POBIERZ KATALOG PDF<< 

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie 

Zanurkuj z nami w Chorwacji!
Baza Nurkowa w Chorwacji: +48 602579030 || mail: nurkowaniechorwacja@gmail.com

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl