+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Baza Nurkowa w Chorwacji

Kursy nurkowania, pakiety nurkowe, noclegi

Baza nurkowa w Chorwacji

Baza nurkowa czynna jest od 28.04- 07.05 Majówka oraz od 09.06- 23.09 Inne terminy możliwe dla grup zorganizowanych. 

Baza nurkowa Metajna

Zaplanuj z nami swój wakacyjny wypoczynek w Chorwacji. Poznaj ofertę kursów nurkowych, nurkowania rekreacyjnego i technicznego.

Baza nurkowa AQUAMATIC mieści się na wyspie Pag, w miejscowości Metajna, w malowniczym regionie Paške Vrata. Ten niepowtarzalny krajobraz i spokojny charakter miejscowości sprzyja wypoczynkowi. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują ciszy i bliskości natury.

Nurkowanie na Pagu

Podwodny świat wokół wyspy Pag ofiaruje wiele zaskakujących atrakcji. Zobaczymy tu podwodne góry, pionowe ściany schodzące do głębokości ponad 40 metrów, podwodne jaskinie, nawisy, szczeliny tętniące podwodnym życiem, czy rozłożyste zielone łąki. Ten krajobraz miło zaskakuje. Wody oblewające wyspę Pag, to też doskonałe miejsce by ukończyć rozpoczęty kurs nurkowy, zdobyć kolejne doświadczenia, podnieść swoje umiejętności czy zrobić pierwsze kroki w nurkowaniu. Oferujemy szeroki wybór kursów nurkowych, specjalizacji i pakietów nurkowych.

Osoby nurkujące zapraszamy do zwiedzania podwodnego świata oraz podnoszenia swoich umiejętności na kursach zaawansowanych. W Bazie nurkowej w Metajnie możesz wykonać kursy poszerzające Twoje kwalifikacje: AOWD, kurs Rescue Diver czy Divemaster. Prowadzimy także specjalizacje nurkowe, które pozwolą Ci skorzystać w pełni z możliwości jakie oferują chorwackie wody. Specjalizacje takie jak nurkowanie wrakowe, nurkowanie głębokie i doskonała pływalność przygotują Cię do zwiedzania miejsc nurkowych wymagających dużego doświadczenia i wyższych kwalifikacji.

Baza nurkowa - Chorwacja wyspa Pag

Kiedy przyjechać na Pag?

Sezon nurkowy trwa tu od maja do września, a temperatura wody we wrześniu wynosi około 20 stopni. W sezonie, każdego dnia organizujemy nurkowania rekreacyjne, a cykliczne podstawowe kursy nurkowe OWD w sezonie rozpoczynamy w każdą niedzielę.

Baza Nurkowa w Metajnie otwarta jest od 30.04- 07.05 (Majówka) oraz od 11.06- 24.09.2022. Abyś mógł w pełni cieszyć się możliwością urlopu w polskiej Bazie Nurkowej w Chorwacji, możemy otworzyć miejsce na Twoje życzenie w wybranym przez Ciebie terminie. Nawet poza sezonem!

Zarezerwuj termin w Chorwacji

Nurkowanie w Chorwacji

Baza noclegowa Metajna

Metajna zwana była Ochronną Oazą, uchodzi za jedno z najspokojniejszych i najpiękniejszych miejsc na wyspie. Baza nurkowa w Metajnie oferuje noclegi w apartamentach położonych nad brzegiem morza, przy głównej promenadzie. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę i klimatyzację oraz balkon wychodzący na zatokę. Wybrane pokoje mają oddzielne wyposażone aneksy kuchenne. Przy budynku znajduje się nasza baza nurkowa oraz mała dzika plaża z pomostem. Posiada także miejsca parkingowe, na których bezpiecznie można zostawić samochód na czas pobytu. W pobliżu znajdują się lokalne sklepy spożywcze i nadmorskie lokale gastronomiczne.

Baza nurkowa - Noclegi

Wycieczki łodzią

Osobom, które nie nurkują ale chcą zobaczyć więcej wyspy Pag, oferujemy wycieczki łodzią po okolicznych dzikich plażach i zatokach. To doskonały sposób na poznanie dalszych zakątków tej pięknej wyspy.

Specjalna oferta dla rodzin i grup

Dla rodzin z dziećmi oraz grup znajomych przygotowaliśmy specjalną ofertę na kursy nurkowe OWD i zakwaterowanie. Zapraszamy do kontaktu celem otrzymania oferty.

Pobierz ofertę w PDF

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl